Windows 8.1 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı
39.90 Sepete Ekle

Windows 8.1 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı

39.90

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

 • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

Windows 8.1 Pro : Profesyonel Bilgisayar Kullanıcıları Ve Şirketler İçin

Windows 8.1 Pro, iyi bilinen Windows 8 işletim sisteminin bir uzantısıdır . Öncelikle profesyonel kullanıcılar ve şirketler için tasarlanmıştır ve görevleri için birçok yararlı özelliği vardır. Kullanımı çok daha kolay hale getiren bazı özellikler ve iyileştirmeler içerir. Microsoft, diğer şeylerin yanı sıra, kullanımı daha kolay ve verimli hale getirmek için arabirimi optimize etmeye başladı.

Windows 8.1 Pro İle Önemli Ölçüde Daha Fazla Performans

Çok sayıda uygulama açıldığında ve performans talep edildiğinde bile Windows 8.1 Pro’ya güvenebilirsiniz. Microsoft, işletim sistemini daha güçlü ve daha kararlı hale getiren bazı yeni işlevler entegre etti. Bu, özellikle büyük hesaplamalara sahip programlar çalıştıran firmalar ve şirketler için oldukça faydalıdır. Kullanıcıların bir den fazla programı aynı anda çalıştırmasına imkan veren bu tür optimizasyonlar sayesinde işlemci üzerindeki yükü azaltmaya ve performansı sonuna kadar kullanmaya olanak sağlayan bir işletim sistemiyle karşımıza çıkıyor.

Windows 8.1 Professional : Bilgi işlem süreçlerinde daha fazla verimlilik

Kopyalama ve sistem işlemleri, bir bilgisayarın yapması gereken en yaygın görevler arasındadır. Bunların doğal olarak ne kadar hızlı çalışacağı büyük ölçüde kullanılan donanıma bağlıdır. Ancak bu süreçleri düzenleyen işletim sistemi de önemli bir rol oynar. Microsoft, Windows 8.1 Pro ile bu alandaki verimliliği önemli ölçüde artırmayı başardı. Sonuç olarak, bu işlemler artık çok daha hızlı. Özellikle, büyük miktarda veriyle çalışan profesyonel kullanıcılar bu iyileştirmeden büyük ölçüde yararlanacaktır.

Her Şey Bir Bakışta: Net bir kullanıcı arayüzüne sahip işletim sistemi

Windows 8.1 Pro’nun en dikkat çekici özelliklerinden biri, kullanıcı arayüzünün yeni tasarımıdır. Bu, en önemli uygulamalara doğrudan erişime izin veren birçok ayrı döşeme kullanır. Gezinme genellikle doğrudan işletim sisteminin uygulamaları aracılığıyla yapılır. Ancak bu yenilik tüm kullanıcıların beğenisini karşılamadı. Bu nedenle, Windows 8.1’de yükseltme yaparken Microsoft, artık kullanıcıya şu seçeneği sunmaya karar verdi: Kutucuk görünümü ile klasik masaüstü görünümü arasında seçim yapabilir ve bilgisayarı kişisel isteklerine göre ayarlayabilirler.

Profesyonel şifreleme için BitLocker teknolojisi

Özellikle küçük ve büyük şirketlerde, hassas verilerin güvenli bir şekilde kilit altında tutulması ve üçüncü şahısların erişiminden korunması esastır. Bu nedenle, Windows 8.1 Pro, dosyalarınızın hızlı ve profesyonel bir şekilde şifrelenmesini sağlayan yeni BitLocker teknolojisiyle donatılmıştır. Ne tür bir sürücünün şifreleneceği önemli değildir. Bu, sistem sürücülerini, normal sabit sürücüleri ve çıkarılabilir medyayı içerir. İstediğiniz ve başkalarının erişmesini istemediğiniz sürücülerinizi özgürce şifreleme imkanına sahipsiniz.

Windows To Go özellikleri

Sık sık hareket halinde olan ve diğer şirketlerde sunum yapmak isteyen iş adamları artık Windows 8.1 Pro ile yeni Windows To Go işlevinden yararlanabilir. Bu, yüklemeye gerek kalmadan yabancı bir bilgisayarda tam bir işletim sistemi çalıştırmayı mümkün kılar. Tek ihtiyacınız olan, yeterli depolama alanına sahip bir USB bellekdir. Tüm işlevlerle ve kısıtlama olmaksızın her yerden çalışın.

 Profesyonel kullanıcılar için işletim sistemi

Bir bilgisayar kurarken, uygun bir işletim sistemi seçmek önemlidir. Bu, bilgisayarın ne kadar güçlü olduğu, ne kadar kullanım kolaylığı sunduğu ve onunla hangi programları çalıştırabileceğiniz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Güvenilir ve rahat bir işletim sistemi arıyorsanız, Windows 8.1 Pro sizin için iyi bir çözümdür. Bu işletim sistemi, çok verimli çalışma yöntemi, net ve sezgisel çalışması ve birçok kullanışlı işlevi ile etkileyicidir. Professional Edition, özellikle küçük işletmeler ve diğer ticari kullanıcılar için uygundur.

Bir bakışta Windows 8.1’in bazı temel işlevleri :

 • Çalışma özgürlüğü: Windows 8.1 Pro, PC’ler ve mobil tabletler gibi hem sabit cihazlarda çalışmayı sağlar. Kullanıcılar tam özgürlüğe sahiptir ve basit ve net bir yapıdan yararlanır.
 • Güvenli veri şifreleme: BitLocker, sabit sürücülerdeki tüm verileri tamamen şifrelemek için kullanılır. Bu, onları yetkisiz kişilerin erişiminden korur.
 • Güvenli kullanıcı kimlik doğrulaması: Artık bireysel kullanıcıların modern kullanıcı kimlik doğrulaması ile sistemde oturum açması mümkündür. Bu, örneğin bir akıllı kart veya parmak izi sensörleri kullanılarak yapılabilir.
 • Windows To Go: Taşınabilir bir Windows sistemine bir USB bellek sayesinde herhangi bir yerden erişilebilir. Bu, örneğin iş veya sunum için gerekli olan tüm önemli verileri içerir.
 • Döşeme yüzeyi: Dokunmatik ekranlı cihazlar, ayrıca fare ve klavye, artık döşeme yüzeyi kullanılarak çalıştırılabilir. Uygulamalara ve tüm dosyalara daha hızlı erişilebilmesi avantajını sunar.
 • Windows Mağazası: En son uygulamalara ve uygulamalara göz atın ve bunları doğrudan mağazadan yükleyin. Bu, artık indirme portallarını çağırmaya gerek olmadığı anlamına gelir.
 • Internet Explorer 11: Microsoft’un yeni Explorer’ı birçok yeniliği beraberinde getiriyor ve internette benzeri görülmemiş bir gezinme deneyimi sağlıyor. Yeni işlevlerden ve modern bir arayüzden yararlanın.
 • Windows Defender: Kötü amaçlı yazılımları engelleyin ve sisteminize hızlı ve verimli bir şekilde sızmaya çalışanları engeller. Windows Defender, tüm saldırıları saniyeler içinde engelleyen otomatik ve akıllı bir sistemdir.
 • Optimize edilmiş görev yöneticisi: Bireysel başvuru süreçleri daha da net bir şekilde listelenir. Ek olarak, performansı artıran bir yönetim mümkündür.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Windows 8.1 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.