Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
bsF3Y

Twitch Yayını Nasıl Yapılır?

Twitch Yayını Nasıl Yapılır?
Twitch Yayını Nasıl Yapılır?

Twitch Yayını Nasıl Yapılır?

                Dünya üzerinde popüler canlı yayın uygulamalarından birisi olan bu platform üzerinden canlı yayın açarak çok keyifli oyunlar oynayabilir ve oynadığınız oyunlarda yaşadığınız eğlencenin tadını izleyicilerinizle beraber çıkartma fırsatını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda izleyiciniz olan kimselerin hoşuna giden canlı yayınlar yaparak onların yayını devam ettirmeniz için sizi teşvik etmek adına yaptıkları bağışlardan faydalanabilir ve bu şekilde para kazanıp bu platformda oyun oynamayı bir meslek haline getirebilirsiniz.

Ki çok ünlü olan insanlar sürekli olarak bu platform üzerinde çeşitli oyunlar oynamış ve ardından izleyicilerin gönüllerinde taht kurarken bir yandan da zengin olacak kadar paraları kazanmaya başlamışlardır. Ama öncelikle işin sırrı uygulama üzerinde bir canlı yayını nasıl açacağınızı bilmekten geliyor. Canlı yayın açmayı öğrenmenizin ardından kaliteli içerikler ile izleyicilerinizin karşısına çıkarak onların size bağış yapmasını ve böylece para kazanmanızı da sağlayabilirsiniz.

Uygulama Üzerinde Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Obs istemcisi olarak bilinmekte olan istemciyi hazırlamakla canlı yayın açma işine başlamanızı öneriyorum. Böylelikle oyun görüntülerini kaydetmek ve canlı yayına aktarmak gibi faaliyetleri gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda bu uygulama bir masaüstü yazılımıdır ve çalışma prensibi tamamen bunun üzerine ilerlemektedir. Öncelikle bundan başlamamız da bizim bir canlı yayın açabilmemiz için çok önemli olan bir detaydır. İnternet üzerinden canlı yayın gerçekleştirmeye yarayan pek çok yazılımın var olduğunu bilmemiz gerekiyor.

Ama OBS hem ücretsiz oluşu hem de kolay bir şekilde ayarlanabilme özelliği sayesinde ve de bizim canlı yayın açacağımız uygulama ile uyumlu bir şekilde çalışması sayesinde tercih edeceğimiz yazılım olmalıdır. Daha sonrasında ise oynamak istediğimiz oyunu canlı yayına uyarlamamız lazım. Yayına yansıyan görüntünün gerçekten kaliteli bir görüntü olması izleyicilerin de gönlünü çelebilecek ayrıntılar arasında yer alıyor. İlk olarak oyun oynayacağımız için oyunun ayarlarını indirdiğimiz yazılım üzerinden açarak o oyunu yayına uygun bir grafik kalitesine getiriyor ve sonrasında oyunu tam ekranda ya da pencerede oynayacağımız seçenekleri seçerek devam ediyoruz. Sonra ses aygıtlarımızı da adapte ederek bir yayın açma fırsatına sahibiz.

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
Pubg Lite Anti Cheat Hatası Çözümü
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Son Oylananlar
Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yalnizbirgenc

Oh bee. Sonunda aklı başında doğru şekilde nasıl anlatılır buldum. Özelliklerini duyunca bende yayıncı olmak istedim. Twitch yayını yapmak için hemen indirmeye başlıyorum. Tekrardan buraya gelerek anlatığınızı bir daha okuyarak ilk yayınımı bir an önce yapmak istiyorum.
Programın ücretsiz olmasıda çok hoşuma gitti. Canlı yayın yapma özelliğide varmış. Süper birşey bu. Ayrıca yayın esnasında delaylı bir şekilde gelebiliyorsun. Yayında kazarak yaptığınız birşeyi hemen görmeye bilirler. İstediğimiz anda durdurma özelliği olmasıda şahane birşey.
Bir an önce yayına başlamak için sabırsızlanıyorum. Bu güzel bilgilendirmeden dolayı sağolasınız.

levent

ve nihayet açıklayıcı bir yazıya denk geldim sağolasın..

Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure