Spotify 12 Aylık Satın Al
140.00 Sepete Ekle

Spotify 12 Aylık Satın Al

140.00

(2 müşteri incelemesi)

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

  • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
  • 7/24 Canlı Destek
  • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

Kendi Spotify Hesabınız Varsa O Hesap Premium Yapılır Yoksa Size Özel Yeni 1 Tane Açılır.
12 Aylık Bir Kullanım Süresi Vardır.

Satın Aldıktan Sonra Gelen Hesap Bilgilerini Destek Kısmına Atarak ve Premium Yapmak İstediğiniz Hesabınızı Atarak İşlemi Başlatabilirsiniz.
Lütfen Satın Alırken Bütün İşlemleri Video’ya Kaydedin Aksi Taktirde Bize Kanıt Gösteremez Ve Hesapla İlgili Bir Sıkıntıda Size Yardımcı Olamayız.

Spotify 12 Aylık Satın Al için 2 inceleme

  1. Ali

    Uzun zamandır uygun fiyatlı 12 aylık spotify arıyordum. Sizin web sitenizi keşfettim ve iyi ki keşfetmişim, her ay gidip tonlarca para vererek müzik dinlemek gerçekten son zamanlarda moralimi çok bozuyordu. Kaliteli müzik dinlemek için bile ayda 18 TL gibi bir ücret ödememiz gerekiyor. Bir öğrenci olarak her ay bu parayı vermek biraz zorluyor.. Çoğu internet sitesine 12 aylık spotify kodları normal piyasanın daha da altına ucuz bir şekilde satılıyor ancak yaklaşık 6 aydır kodların stoğu yenilenmiyor buda son zamanlarda çok canımı sıkıyordu. Web sitenizi yanlışlıkla keşfettim ve site içerisinde gezinirken spotify’ın 60TL olduğunu gördüm. Hiç düşünmeden satın aldım. Gerçekten çok hızlı ve güvenilir bi teslimat oldu. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  2. roadscrat

    12 aylık spotify için web sitenizi gördüm ve satın almak istedim, düzenli olarak her ay para vermektense toplu olarak 12 aylık satın almak daha makul gibi geliyor. Birçok internet sitesinde 12 aylık spotfiy yok hatta 6 aylık bile yok fakat sizi keşfettim ve hemen satın almak istedim güzel bir internet siteniz var ve stoklarınızda daima güncel ben beğendim açıkcası. Ayrıca canlı desteğe ulaştığımda hızlıca dönüş sağladılar, orada ki yetkililerede teşekkürler. Gerçekten çok hızlı ve güvenilir teslimat teşekkür ediyorum. Benim için çok iyi bir deneyim oldu

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.