Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişler ve Ödemeler

İnternet sitemizin temel amacı siz müşterilerimize ucuz bir oyun deneyimi sağlayarak cüzdanından tasarruf ettirmektir ve bunun yanında canlı destek ve whatsapp gibi güncel ve hızlı destek çözümleriyle müşterilerimize en sağlam temelli oyun deneyinimini sunuyoruz.

Ömür boyu garanti müşterilerin satın aldığı hesabın hiçbir zaman sorun yaşamayacağını sorun yaşasada bu sorunun çözülebileceğini temenni eder.

 
 

Sitemiz Shopinext isimli firmayla anlaşma sağlamış ve üst güvenlikli bir şekilde para işlemlerinizi Shopinext sitesi yönlendirmesi ile sağlıyoruz ayrıca sitemizde 3D Secure ve 256bit Şifreleme Mevcuttur.

Ürünlerimiz oyunu bırakmış veya oyundan sıkılmış olan kullanıcıların hesaplarının toplu olarak alınması sayesinde bukadar ucuz olmaktadır.

Ürününüzü sipariş edip ödemeyi yaptıktan sonra hesabınız mail yoluyla iletilicektir herhangi bir gecikme veya yanlış birşey olduğunu düşünüyorsanız Whatsapp veya canlı destekten yardım alabilirsiniz.

Evet, %100 Orjinaldir.

Çoğu ürün için değiştirebiliyor olsanız da bazı ürünlerde değişiklik gösterebilir. Bu konu hakkında net bilgi almak için ürün açıklamasını kontrol edin.

Hesaplar otomatik olarak stoktan teslim edilmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra yaklaşık 0-10 dakika içinde müşteri panelinizden ve e-posta adresinizden kontrol edebilirsiniz.

 

İade Politikası ve Değişim

Resmi Gazete’ye göre dijital olarak teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu yüzden bizde ürünleri iade alamıyoruz.

Eğer istediğiniz oyun web sitemizde ekli değilse bize Instagram sayfamız veya canlı destek üzerinden ulaşabilir, oradan eklenmesini talep edebilirsiniz.

Üye oldum fakat doğrulama kodu alamıyorum , diyorsanız bizimle canlı destek üzerinden iletişime geçiniz.

Olası bir durumda satın almış olduğunuz hesap yerine başka bir hesap veriliyor.

Böyle bir durumun yaşanmaması için stoklarımızı sürekli güncel tutup ayırıyoruz yinede yaşanamsı durumunda canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure