Need For Speed : 2015 Deluxe
40.24 Sepete Ekle

Need For Speed : 2015 Deluxe

40.24

(2 müşteri incelemesi)

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

  • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
  • 7/24 Canlı Destek
  • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

“Ömür Boyu Garanti ?” nedir? – Hesabınıza erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, satın alma tarihinden itibaren geçen süreye bakılmaksızın yenisini alacaksınız!

 

✅ Hesap türü – login @ ıd: şifre
✅ Hesap lisansı
✅ Sorularınız için canlı destekden yardım isteyin
✅ Genellikle hesaplar ekstra oyunlar içerir.
❎ Para iadesi yoktur, yalnızca satın alma üzerine geçersiz hesap durumunda değiştirme yapılır.
❎ Veri değişikliğine izin verilmez.

Oyun Açıklaması:

Sokaklara sahip olmaya hazır mısın? İkonik otomobillerin arkasına geçin ve genişleyen bir kentsel oyun alanı olan Ventura Körfezi’nden geçin. Şöhretinizi – ve hayalinizdeki arabasını – oluştururken üst üste gelen hikayeleri keşfedin ve nihai yarış simgesi olun.

Önemli:
❗ Hesaptaki diğer oyunlar bonustur ancak bu oyunların performansı garanti edilmez.
❗ Postaya erişim ve gizli sorunun cevabı mevcut değildir.
❗ Oyundaki dil – İngilizce
❗ Bilgisayarınızın Minimum Oyun Gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Need For Speed : 2015 Deluxe için 2 inceleme

  1. Ömer Şengül

    Başlangıçta ne kadar güvenilir olur diye tereddüt etmiştim, yine de bir deneyeyim dedim çünkü oyunlar gerçekten çok ucuz ve çok iyi oyunlar var. Need For Speed 2015 Deluxe oyununu satın aldım, tıpkı açıklamalarda belirtildiği gibi anında teslim aldım, oyun Origin id ve şifre olarak geliyor. Hesaba sorunsuz giriş yaptım. Hemen oyunu indirmeye başladım test etmek için, indirdim saatlerce zevkle oynadım. Hiçbir problem yaşamadım ayrıca hesapta fazladan 4-5 adet daha oyun var şansıma onlar da sorunsuz çalışıyor. Artık tüm oyun satın alma işlemlerimi bu siteden yapmayı düşünüyorum inşallah aynı kalitede devam eder. Sağladığınız hizmet için teşekkürler.

  2. Berkay Arkan

    Başta minecraft alacaktım ama şansımı ilk burada deneyeyim dedim o yüzden ilk önce bu oyunu almak istedim. Satın aldıktan sonra tedirgin oldum ama 15 dakika içinde whatsapp’tan bana mesaj ile dönüş yaptılar. Origin hesabı ve şifre bana verildikten sonra hesaba giriş yaptım, oyunu indirdim ve oynadım gayette iyi ve güzel sıkıntısız oynayabildim. Başka hesap satış sitelerinde garanti olmadığı burayı tercih ettim. Ayrıyeten içinde fazladan oyun olması beni baya da bir mutlu etti. 🙂 Kaliteli ve güvenli iş, her şey için teşekkürler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir