Mount And Blade 2 : Bannerlord Satın Al
44.37 Sepete Ekle

Mount And Blade 2 : Bannerlord Satın Al

44.37

(2 müşteri incelemesi)

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

 • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

“Ömür Boyu Garanti ?” nedir? – Hesabınıza erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, satın alma tarihinden itibaren geçen süreye bakılmaksızın yenisini alacaksınız!

 

✅ Hesap türü – login @ ıd: şifre
✅ Hesap lisansı
✅ Sorularınız için canlı destekden yardım isteyin
✅ Genellikle hesaplar ekstra oyunlar içerir.
❎ Para iadesi yoktur, yalnızca satın alma üzerine geçersiz hesap durumunda değiştirme yapılır.
❎ Veri değişikliğine izin verilmez.

Oyun Açıklaması:

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın.

Önemli:
❗ Hesaptaki diğer oyunlar bonustur ancak bu oyunların performansı garanti edilmez.
❗ Postaya erişim ve gizli sorunun cevabı mevcut değildir.
❗ Oyundaki dil – İngilizce
❗ Bilgisayarınızın Minimum Oyun Gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Mount And Blade 2 : Bannerlord Satın Al için 2 inceleme

 1. Kozba

  Mount And Blade 2 : Bannerlord, uzun süredir beklediğimiz bir oyundu. Birçok Mount and Blade oyuncusu en çok oynanan sürüm olan Warband’ın üzerine koyularak ilerlemesini istiyordu. Firmada oyuncularının bu düşüncesinin dışına çıkmayarak hali hazırda Warband’ın üzerine oyun mekaniklerini ve grafikleri geliştirerek yeni bir oyun dizayn etmişler.

  Oyun hakkında söylenecek çok söz yok, oyun kendi türünde bir numara. Mod potansiyeli olarak da çok fazla seçenek sunulan oyunda yeni modların ve senaryoların gelmesiyle birlikte oyunun oynanabilirliği çok daha fazla artacaktır.

 2. Alican

  Senelerce bekledik, o kadar çok bekledik ki oyunun ilk görselleri yayınlandığında vay be demiştik üzerinden yıllar geçti grafik motorları eskidi 🙂

  Mount & Blade bir klasiktir, kendi türünde öncü olmuştur. Chivalry gibi aynı tarzda ama aynı hazzı vermeyen pek çok oyun yapıldı ama herkesin dönüp dolaşıp oynadığı oyun Mount & Blade olmuştur.

  Kısaca özetlersek oyunda sıfırdan başlayarak önce kendinize ordu kuruyorsunuz, bu ordudaki askerler siz savaştıkça gelişiyor, onlar geliştikçe siz güçleniyorsunuz ve büyük imparatorluklara kafa tutar hale geliyorsunuz

  Oyun oldukça başarılı, uzun saatler başından kalkamayacağınız uygun fiyatli gerçekten emek verilmiş bir oyun. Eski çağ savaşlarını, kılıç, at, hanlar, şehirler arası ticaret gibi kavramları seviyorsanız mutlaka oynamalısınız.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.