Mortal Kombat 11 Satın Al
44.37 Sepete Ekle

Mortal Kombat 11 Satın Al

44.37

(6 müşteri incelemesi)

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

 • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

“Ömür Boyu Garanti ?” nedir? – Hesabınıza erişimle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, satın alma tarihinden itibaren geçen süreye bakılmaksızın yenisini alacaksınız!

 

✅ Hesap türü – login @ ıd: şifre
✅ Hesap lisansı
✅ Sorularınız için canlı destekden yardım isteyin
✅ Genellikle hesaplar ekstra oyunlar içerir.
❎ Para iadesi yoktur, yalnızca satın alma üzerine geçersiz hesap durumunda değiştirme yapılır.
❎ Veri değişikliğine izin verilmez.

Oyun Açıklaması:

Mortal Kombat 11, ciddi anlamda en çok övülen oyunun en yeni bölümüdür ve hiç olmadığı kadar derin ve daha kişiye özgü bir deneyim sunar. Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

Önemli:
❗ Hesaptaki diğer oyunlar bonustur ancak bu oyunların performansı garanti edilmez.
❗ Postaya erişim ve gizli sorunun cevabı mevcut değildir.
❗ Oyundaki dil – İngilizce
❗ Bilgisayarınızın Minimum Oyun Gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Mortal Kombat 11 Satın Al için 6 inceleme

 1. Samet

  Çocukluğumdan beri hayran olduğum oyunu burada görmek bana mutluluk verdi. Teslimat konusunda problem yaşamadım ve keyfini sürüyorum. Özel oynanış feteality için kendinizden geçebilirsiniz.

 2. Şenol

  Bizi çocukluğumuza götüren harika oyun. Steam üzerinden ise gamexl.net sayesinde uygun fiyata ve indirimli şekilde almış olduk. Sizlerde deneyebilirsiniz, site için teşekkür ederim bundan sonra aboneniz olabilirim. İyi çalışmalar dilerim.

 3. Muhammed

  Küçüklüğünün oyunu Mortal Kombat. Mortal KombT serüvenine Mortal Kombat 1 ile başlamış biri olarak söylüyorum, yıllar geçtikçe Mortal Kombati Street Fighter a benzetmeye başladılar. Eskiden bir upper cut la ekranın aşağısındaki kazıklara göndermek için günlerimizi harcardık, su anda Street Fighter gibi karakter seçip dönüştürmekten öteye gitmiyor malesef. Ama yine de Street Fighter oynayacagima tabii ki Mortal kombat tercih ederim. Bir X yapmanin verdigi keyif hicbir oyunda yok. Ayrica sub zero ile buz atmaktır, skorpion ile mızrak göndermektir bunları daha gerçekçi animasyon ve görüntülerle yapmak insana çok başka bir haz yaşatıyor. Bana göre tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan ve artık bir classic haline gelen Mortal kombat yıllar geçse de verdiği hazdan hiçbirşey kaybettirmiyor. Yeni eklenen özellikler sayesinde de oyun keyfi arttırılmış ve oyunu bitirmek zorlaştırılmış, bu da oyundan aldığımız keyif süresini arttırmıştır. Ben beğendim. Bu paraya almaya kesinlikle değer.

 4. maho

  hepimizin çocukluğunun oyunu görünce duygulandım bu kadar ucuz fiyata gamexl.net sitesinden bulduğum için açıkca mutluyum çocukluğuma geri dönebilirim 🙂

 5. Metin

  En çok sub zero karakterini alırım. Oyundaki arkaplan her zaman ilgimi çekmiştir. Teşekkürler.

 6. Nuri

  Bu oyunu ilk 20 sene önce oynamıştım. O zamanlar ateri vardı şimdiki gibi bilgisayar yoktu. Aterinin zevki de bir başka oluyordu. Benim de en çok beğendiğim karakter sub zero idi. Hep onu alır abim ve arkadaşlarımı yenerdim. Eski günleri vasıtanızla yad etmek güzel oldu. Bu oyunu almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.