Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
Mobile PUBG GFX Tool Ayarları

Mobil PUBG GFX Tool Ayarları Nasıl Olmalı?

Mobil PUBG GFX Tool Ayarları Nasıl Olmalı?

Mobil PUBG GFX Tool Ayarları Nasıl Olmalı?
Mobil PUBG GFX Tool Ayarları Nasıl Olmalı?

Mobil oyun dünyasında hızlı bir şekilde yükselişe geçen Mobile PUBG, birçok telefonda ne yazık ki kasma sorunu oluşturuyor. Oyunlardaki düşük FPS’nin hayati önem taşıdığı Mobile PUBG oyununda FPS’yi arttırmak için grafik kalitesini kimi zaman düşürmek yeterli olsa da, genellikle eski olan çoğu telefonda bu da yeterli olamıyor. Bunun sebebi olarak, oyunun grafik ayarlarının en düşükte bile kaliteli olması ve oyunun yeterince optimize edilmemesi gösterilebilir.

Mobile PUBG oyununa gelen hemen her güncellemede oyuna yenilikler kazandırılsa da, gelen bu yeniliklerle dahi kasma sorunu tam anlamı ile giderilebilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde tamamiyle bir çöl haritası olan Miramar güncellemesi ile her ne kadar ortam ve dokular değişmiş olsa dahi, oyunun kasma sorunu halen devam etmekte.

Mobile PUBG Kasmadan Nasıl Oynanır?

TSOML isimli bir firma tarafından Google Play Store‘da yayınlanan ve 500 binden fazla indirilen bir uygulama sayesinde, oyunların grafik ayarlarında hem daha ayrıntılı değişiklikler yapabiliyor, hem de oyuna daha ilginç bir atmosfer kazandırabiliyorsunuz. Yardımcı uygulama olarak geçen bu uygulamanın 500 binden fazla indirilmesi ile birlikte 4.8 ortalama oy puanına sahip olması da dikkatlerden kaçmıyor. Şuan GFX Tool’un Google Play Store uygulaması 1.9.8 sürümüne sahip. GFX Tool olarak mağazaya yüklenen uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure