Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
8FEKT

Minecraft Balta Yapımı

Minecraft Balta Yapımı
Minecraft Balta Yapımı

 Minecraft Balta Yapımı

Oyunun oyunculara sağlamış olduğu pek çok özellikten bir tanesi de balta yapımı imkanı tanımasıdır. Zira bir balta sahibi olarak oyun içerisinde pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilir ve kendinizi adamış olduğunuz görevi başarı ile yerine getirebilirsiniz. Ayrıca oyun diğer pek çok içeriği de oyuncuların oyun oynarken rahat edebilmeleri ve ardından kendilerini geliştirmeyi hızlandırabilmeleri için sağlamaktadır.

Üreteceğiniz maden fırınları ile madenden çıkarttığınız değerli sayılacak eşyaları işleyebilir ve ayrıca bu eşyalar yardımı ile balta tarzında pek çok eşya üretebilirsiniz. Aynı zamanda bu fırınlar sizin akşam yemeklerinizi ısıtmanıza da olanak tanımaktadır. Gerçekten çok yönlü düşünülmüş bir oyun olan Minecraft’ta balta yapımını merak edenlere anlatacağız. Keyifli okumalar!

Balta Yapımı Aşaması

                Oyun içerisinde üretebileceğiniz pek çok eşyadan birisi olan balta diğer aşamalarda sizin pek çok kez işinize yarayacak ve oyununuzu kolaylaştırmaya katkılarda bulunacaktır. Üretebileceğiniz bir balta çeşidi olan tahta baltanız bir silah ürünü olarak kullanıldığı takdirde artı üç saldırı puanı kazanır ve böylece artı üç saldırı gücüne sahip olan bir silah haline gelir. Balta yapım işleminizi gerçekleştirebilmeniz adına ilk olarak üretim menüsünü açmanız gerekiyor. Üretim menüsünü açmanızın ardından üretim işlemi gerçekleştirebilmek adına ilk olarak üretim kısmını açın. Sonrasında ise açmış olduğunuz üretim kısmı karşınıza üç çarpı üç olarak görünecektir. İkinci adım olarak ahşap balta üretimini gerçekleştirebilmek adına ögeler eklemeyi deneyin. Üretim menüsünün içerisinde üç çarpı üç durumda bulunan ızgarası üzerinden meydana gelmekte olan bir alan karşınıza çıkacaktır.

Üç çarpı üç olan bu üretim bölümüne üç adet tahta kalas ve iki adet çubuk yerleştirin. Tahta balta üretimini gerçekleştirebilmeniz adına orman, akasya, kızıl, koyu meşe, huş ağacı, ladin ve diğer bütün ahşap ürünlerini kullanma şansına da sahipsiniz. Tahta balta üretiminin gerçekleştirildiği esnada tahta kalasların ve bulmuş olduğumuz çubukların tam olarak aynı noktalarda bulunması ve yerleştirilmesi gerekmektedir. İlk sıra için iki adet ahşap kalas kullanılması gerekli olan bir durum iken ikinci sırada yer alan kutuya bir adet tahta ve bir adette çubuk eklenmelidir. Üçüncü sıra içerisinde yer almakta olan orta kısım kutusunda ise sadece bir adet kutu bulunmak zorundadır. Bir balta meydana getirdiğinizi anlamanızın ardından bu baltayı envanterinize taşımanız üretim safhasının son eylemidir. Aynı zamanda bu balta sayesinde saldırı hasarı gücü üretebilir ve ürünlerinizin ne kadar dayanacağını tayin edebilirsiniz.

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
Valorant'ta Ajan Nasıl Açılır?
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure