Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
lolde e posta degistirme

Lol’de e-Posta Değiştirme

Lol’de e-Posta Değiştirme

En sevilen strateji oyunlarından birisi olarak Riot Games tarafından piyasaya sürülen League of Legends yani kısaca bilinen adı ile lol , büyük bir kitlenin ilgisini çekiyor. League of Legends oynayan insanların sayısı her geçen gün hızla artıyor. League of Legends oynayan ve bundan zevk alan kesim çeşitli nedenlerden ötürü bazen LOL oynadığı hesabındaki e posta adresini değiştirmek istiyor. League of Legends hesabınızdaki e posta adresinizi değiştirmeniz imkânsız değildir. Fakat bazı zorlukları olabilir. Birçok kişinin merakı lolde e posta değiştirme nasıl yapılır sorusuna cevap aramaktadır. Burada değerli League of Legends oyuncuları ikiye ayrılıyor. Hesabında yer alan e posta adresine hala erişim sağlayabilenler ve sağlayamayanlar olarak bu soruyu iki farklı şekilde cevaplamamız gerekiyor. Çünkü League of Legends oyunundaki hesabınızın e posta adresini değiştirebilmeniz e postanıza erişim sağlayıp sağlayamamanıza bağlıdır. Ama bazı durumlarda e posta adresinize girebilseniz de giremeseniz de adresinizi belli adımları yerine getirirseniz değiştirebilirsiniz.

E-Postama Erişimim Var

League of Legends oyununda e postanızı değiştirmek istediğiniz hesapta var olan e posta adresinize girebiliyorsanız tüm adımları takip ederek lolde e posta değiştirme isteğinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Öncelikle oyunun yaratıcısı Riot Games’in hesap yönetimi sayfasına giriş yapmalısınız.
 2. Daha sonra önünüze açılan ekranda e posta kısmını bulmalısınız.
 3. E posta adresinizin kenarındaki kutucuktan e postanızı düzenleyebilirsiniz.
 4. Buraya yeni eklemek istediğiniz e posta adresinizi yazın.
 5. Sonra karşınıza tekrardan doğrulamak için çıkan kutuya tekrar e posta adresinizi yazmalısınız.
 6. Sonra gönder butonuna tıklayın
 7. E posta adresinize gelen doğrulama mailindeki bağlantıya tıklayın.

Böylece e postanızı değiştirebilirsiniz. Fakat e posta adresinize erişiminiz yoksa o halde aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

E-Postama Erişimim Yok

League of Legends oyununda e postanızı değiştirmek istediğiniz hesapta var olan e posta adresinize giremiyorsanız şu yolları deneyebilirsiniz:

 1. Öncelikle oyunun yaratıcısı Riot Games’in hesap yönetimi sayfasına giriş yapmalısınız.
 2. Daha sonra bir destek isteğinizin olduğunu belirten panel açmalısınız.
 3. Destek paneli size hangi konuda yardım istediğinizi soracaktır. Orada isteğinizin ne ile ilgili olduğunu işaretlemelisiniz.
 4. Bu aşamadan sonrasında Riot Games destek ekibinin sizinle iletişime geçmesini beklemelisiniz.
Önerilen ;
Hearts Of Iron 4 Hileleri

Destek ekibi ile sağlıklı bir iletişim kurabilirseniz, size verdikleri önerilerle League of Legends oyunundaki hesabınızın e posta adresini değiştirmeniz mümkün olabilir. Ancak bilinmeli ki e posta adresine erişimi sağlanabilen bir hesap, e posta adresine erişimi sağlanamayan hesaba göre bu sorunu daha kolay halledebilir. Yine de League of Legends oyununun yaratıcısı Riot Games’in destek ekibi gerekli şartları karşılamanız halinde size yardımcı olabilirler. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz önemlidir. League of Legens oyununda kullandığınız hesabın e postasını değiştirmeniz bu anlamda imkânsız değildir. Kısacası lolde e posta değiştirme bu adımları takip ederek yapılabilir.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure