Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
league of legends

LOL Yeniden Bağlanma Hatası       

LOL Yeniden Bağlanma Hatası 
LOL Yeniden Bağlanma Hatası 

LOL Yeniden Bağlanma Hatası       

Dünya üzerinde pek çok oyun severin bayılarak oynadığı bir oyun olan League Of Legends oyunu oyuncularına gerçekten çok keyifli zaman geçirmeleri için harika imkanlar sağlamaktadır. Özellikle insanlar günlük hayatın stresinden kurtulabilmek adına ve gün içerisindeki boş vakitlerini gerçekten değerli bir şekilde geçirebilmek için bu oyuna başvururlar. Oyun içerisinde yer alan pek çok farklı mod özelliği ile birlikte gerçekten eğlenme fırsatı yakalamış olan insanlar, artık bu oyun olmadan yapamayacak duruma gelirler.

Zira, sadece oyun oynamak adına değil sosyalleşmek adına da hatırı sayılır bir platform olmayı başarmıştır. Oyun içerisinde yer alan sesli sohbet özelliği ile oyun içerisinden tanışmış olduğunuz arkadaşlarınız ile sohbet etme ve aynı zamanda sohbet ederek oyun oynama fırsatınızın da olduğunu bilmenizi isterim. Ama can sıkıcı bir husus olan oyun bozukluklarını da bilmemizde fayda var. Bunlardan birisi de yeniden bağlanma hatasıdır. Yeniden bağlanma hatasının ne olduğuna ve nasıl çözüleceğine dair bilgileri yazımızın devamında okuma fırsatınız var. Keyifli okumalar!

Oyunu Tamir Etmek Gerekebilir

                Oyun içerisinde böyle hatalar ile karşı karşıya kalıyorsanız oyunu tamir etmeniz gerekebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için de öncelikli olarak sağ üst kısımda yer almakta olan Ayarlar kısmına gelin ve buradan Tamir seçeneğini işaretleyip devam edin. gerçekleştireceğiniz bu işlem genel anlamda işe yarayacaktır ancak tamir etmenizin ardından işe yaramaması gibi durumlarda farklı yöntemler de kullanmanız için sizlerle paylaşacağım.

Yeniden Bağlantı Hatası Çözüm Seçeneği

                Oyuna girişinizin tamamlanmak olduğu sırada böyle bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir hata alındığı takdirde ise oyunun kurulu olduğu klasöre gitmenizin ardından uyumluluk kısmına gelerek buradan uyumluluk modunu aktif etmeniz gerekiyor. Kullanmış olduğunuz Windows sürümünü uyumluluğunuz ile alakalı şekilde seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri eksiksiz olarak uygulamanız oyun içerisinde artık böyle bir hata ile karşılaşma gibi bir durumunuzun söz konusu olmayacağı zamanları karşınıza çıkartacak ve sorununuzu çözecektir.

Önerilen ;
Cs Go Kodları 2021
DNS Ayarlarını Değiştirmek

Eğer oyuna tam bağlanacağınız sırada yeniden bağlan hatası aldı iseniz DNS ayarlarınızı değiştirmek suretiyle bu sorunu çözme şansına sahipsiniz. DNS ayarlarınızı kesinlikle tamamen kendiniz yapılandırmak zorundasınız. Oyunun bir Türkiye sunucusuna sahip olduğu günden itibaren ping sorunları ortadan kalkmış olsa da yeniden bağlan hatalarının alınmakta olduğunun farkındayız. Bu hatadan kurtulmak için de bu üç yolu deneyebilir ve sonuçlarınızı da yeniden bizimle paylaşabilirsiniz.

1 1 vote
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure