Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
LOL Oyun Modlari

LOL Oyun Modları

LOL Oyun Modları
LOL Oyun Modları

League Of Legends Dereceli

League Of Legends Dereceli
League Of Legends Dereceli

             Belirli bir seviyeye ulaşmanızın ardından yeterli sayıda şampiyonu da envanterinize eklemeniz halinde dereceli mücadelelere girerek gerçekten rekabetçi olan bir oyun tarzının içine kendinizi atmanız mümkün kılınmıştır. Dereceli oyunların ardından kazanmanızın ya da kaybetmenizin sonrasında puan alır lig yükselir ya da puan kaybederek lig düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Tabi ilk önce bir dereceli kümesine yerleşebilmek adına ilk on dereceli maçınızı tamamlamanız gerekmektedir. Oyunda sıra ile şampiyon yasaklayarak karşınızda görmek istemediğiniz karakterleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ardından sıra size geldiğinde ise seçeceğiniz şampiyonla beraber dereceli maçların heyecanını iyiden iyiye yaşamaya başlama şansınız bulunuyor.

LOL Esnek

LOL Esnek
LOL Esnek

              League of Legends oyunun bir başka dereceli sırası olan Esnek modu dahilinde isterseniz tek başınıza isterseniz üç ya da beş kişiden oluşan dereceli grubunuzla dereceli maçların heyecanını yaşamaya başlayabilirsiniz. Burada da yine aynı sistemin mevcut olduğunu ve puan kazanmaya bağlı olarak lig yükselebileceğiniz gibi kaybedeceğiniz puanların ardından lig düşebileceğinizi de bilmenizi isterim.

Bununla beraber bu mod tekli dereceli sıradan çok daha eğlenceli bir oyun modudur. Zira oluşturacağınız beş kişilik arkadaş grupları ile hem keyifli bir sohbet edip hem de gerçekten kaliteli bir oyun deneyimi yaşama şansına sahipsiniz. Yine yasaklama işlemlerini gerçekleştirmenizin ardından kendi şampiyonunuzu seçtiğinizde oyuna bağlanacaksınız.

LOL URF Modu

LOL URF Modu
LOL URF Modu

League Of Legends oyuncularının en çok sevdiği oyun modlarından birisi olan Ultra Rekabet Faktörü sayesinde oyun deneyiminizi kat kat yukarı çıkarma şansına sahipsiniz. Bu oyun modu sayesinde seçtiğiniz şampiyon ile oyun içerisinde mana değeri kaybetmeden yetenek atışı gerçekleştirmenizin yanı sıra aynı zamanda bu mod içerisinde bulunan bekleme süresi sınırlandırmasının azaltılması ile beraber yeteneklerinizi rakip şampiyonlara art arda atma şansına da sahipsiniz.

Önerilen ;
Steam Aile Paylaşımı Nedir?

Oyunda kendi merkezinize yakın olan bir fırlatma platformu sayesinde yürümenize gerek kalmadan istediğiniz yere uçabilirsiniz. Ama burada bir sınır mevcuttur. Haritanın sadece takımınızın bulunmakta olduğu mavi ya da kırmızı tarafına uçmanıza izin verilmektedir. Bununla beraber şahsen en sevdiğim oyun modudur.

LOL Hepimiz Birimiz İçin
LOL Hepimiz Birimiz İçin
LOL Hepimiz Birimiz İçin

                Bu mod sayesinde bir takım içerisinde toplanmış olan oyuncular oyunun giriş ekranında yer alan oylamanın sonucunda aynı karakterleri oynayacaklardır. Aynı zamanda karakterlerin hangisinin oynanacağına dair olan oylamanın neticesinde gerçekleşen oylamada en yüksek oyu almış olan şampiyon ile oynamaya başlayacaksınız. Oyunda rakibiniz için de aynı işlemler söz konusu olacak.

Onlar da başlangıç ekranında bir oylama işlemi gerçekleştirecek ve oylamada en yüksek oyu almış olan şampiyon ile rakip olarak karşınıza çıkacaklar. Aynı zamanda bu modu oynarken de hiçbir zaman mana değeri kaybı yaşamayacaksınız. Bu modda da bekleme sürelerinin az olması nedeniyle epey eğlenceli takım savaşlarının çıkacağını unutmamak gerekir.

LOL Merkez Baskını
LOL Merkez Baskını
LOL Merkez Baskını

League Of Legends oyunun en sevilen oyun modları arasında yer alan Merkez Baskını modunda oyuna giriş ekranında şampiyonlarınızı seçerek vadiye hızlı bir giriş gerçekleştireceksiniz. Bu girişinizin ardından derhal güçlenmeye bakın çünkü yakın zamanda takım savaşlarının gerçekleştirilmesi için büyük bir arena açılacak. Arena içerisinde yer alan bölgede iki takımın efsanevi şampiyonları bir araya gelir ve savaşırlar.

Buradan alınan sonuçlar ile bazı şampiyonlar güçlenirken bazı şampiyonlar ise stabil olarak kalacaktır. Ardından gerçekleşen diğer takım savaşları çağrılarının ardından takımlar artık kuleleri yıkmaya çalışacak ve yıkılan kuleler sonrasında artık iş merkez baskınına gelecek. Merkez baskını olarak adlandırılan bu modda merkez olarak görülen yapıyı yıkmanızın ardından oyunu kazanmış olacaksınız.

LOL Antrenman
LOL Antrenman
LOL Antrenman

                Leage of Legends oyunun antrenman modu aslında pek çok oyuncu için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Mavi öz kullanılarak satın alınan yeni bir şampiyonun kesinlikle ilk oynanacağı yer antrenman modudur. Bazen dereceli maçlarda da maalesef şampiyon denemeye girmiş olan kişilerle de karşılaşabilirsiniz ve bu da canınızı oldukça sıkabilir bu mod dahilinde pek çok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Burada yaratacağınız hedefler ile şampiyonlarınızın yeteneklerini çok rahat bir şekilde test edebilir ve alacağınız itemlerle birlikte oluşturacağınız eşya dizilimlerini çok kolay bir biçimde deneyebilirsiniz.

Önerilen ;
LOL Karakter Hikayeleri

Neticede vuracağınız hasarın ne ölçülere çıkacağını tahmin ediyor olabilmek daha sonraki zamanlarda gireceğiniz dereceli maçlar için harika bir deneyim kazanma şartı olacaktır. Aynı şekilde antrenman moduna girerek turuncu öz ya da Riot Puan sahibi olarak aldığınız kostümleri de test etme şansınız olacaktır.

Bot League Of Legends             
Bot League Of Legends   
Bot League Of Legends   

       League of Legends’in özellikle de oyuna yeni başlamış olan kişilerin daha iyi bir şekilde öğrenebilmeleri için oluşturmuş olduğu oyun modu olan botlara karşı mod sayesinde siz de oyuna yeni başlayanlardansanız ne yapmanız gerektiğini kolay bir şekilde öğrenme şansına sahipsiniz. Bu mod içerisinde seçeceğiniz zorluk dereceleri ile birlikte kendi seviyeleriniz görebilir ve daha sonrasında rakiplerinizin gerçek oyuncular olduğu oyunlara geçmek için hazır hale gelebilirsiniz.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure