Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
LoL2

LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası

LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası
LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası

 

     LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası

                Dünyanın en popüler online oyunlarından birisi olan League Of Legends milyonlarca insanı aynı oyun içerisinde buluşturmayı başaran yegane bilgisayar oyunları arasında yer almaktadır. Pek çok insanın severek ve beğenerek oynadığı bu oyunda birbirinden eğlenceli modların bulunmasının yanı sıra aynı zamanda kıyasıya rekabetin de hız kesmeden her zaman devam ettiğini bilmenizi isterim.

Oyun, oyuncularına her türlü sınırsız eğlenceyi ve kıyasıya rekabeti sunmasının yanı sıra bu oyunu oynayarak ister canlı yayınlar üzerinden olsun ister de bir siber atlet olma imkanı sağlamasıyla beraber insanların para kazanabilmesi imkanını da vermektedir.

League Of Legends Oyun Hala Devam Ediyor Hatası ve Çözümü

                Birbirinden eğlenceli oyunlar geçirirken maalesef ki bir anda hiç beklemediğiniz bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda canınızı oldukça sıkacaktır. Oyuncuların sık bir şekilde karşılaşmakta olduğu hatalardan birisi olan oyun hala devam ediyor hatasının çözümü için yazımızın devamında ayrıntıları bulabileceksiniz. Oyun içerisine sizden istenen bilgileri girip oradan da oyunun ana sayfasına gelmenizin ardından ne çeşit oyun oynayacağınızı seçersiniz. İsterseniz kapalı seçim, isterseniz sıralı seçim, isterseniz tekli dereceli ve isterseniz de esnek dereceli oynayabilmenizin yanı sıra farklı modlarla da bu oyunu oynama imkanına sahipsiniz. Oynamak istediğiniz modu seçip ardından maç aramaya başlarsınız.

Sonrasında ise eğer dereceli olarak tabir edilmekte olan bir oyuna giriş yapmayı istiyorsanız önce şampiyon seçme ve yasaklama işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Diğer modların çoğunda ise ya rastgele olarak şampiyonlar size verilecek ya da bütün oyuncularla aynı anda seçim işlemi gerçekleştireceksiniz. Seçim işlemlerinin tamamlanmasının ardından oyuna bağlanmak için karşınıza bir pencere açılacak ve oyuna bağlanma yüzdelerini pencerenin orta alt kısmından takip etme fırsatını yakalayacaksınız. Bazı zamanlarda uzun süren bekleme süreleri boyunca oyuna bağlantı sağlayamadığınızda oyunu gayri ihtiyari bir şekilde kapatıp yeniden açmak isterken direkt olarak karşınıza oyun hala devam ediyor hatası gelecektir.

Önerilen ;
Oyunlar Nasıl Tam Ekran Yapılır?

Bu hatanın çözümü için öncelikli olarak yapmanız gereken işlem internet bağlantınızın ne düzeyde olduğunu kontrol etmek ve hala bir bağlantıya sahip olduğunuzu kesinleştirmektir. Bununla beraber sorununuz çözülmedi ise oyun ayarları içerisinde bulunan tam onarımı başlat butonuna tıklamanızı ya da oyun içerisine son olarak gelmiş olan güncelleme yamasını tekrardan yapmanızı tavsiye ederim. Bir yöntem olarak da eğer farklı DNS ayarlarına bağlanma imkanınız varsa DNS adresinizi değiştirmenizin ardından oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

1.4 10 votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure