Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
league of legends

League Of  Legends Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

League Of  Legends Sunucuya Bağlanılamadı Hatası
League Of  Legends Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

League Of  Legends Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başarabilmiş bir online oyun olan League Of Legends oyuncularına oyun içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli modları sunmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça zevkli ve çekişmeli maçların yaşandığı dereceli maçlar ile birlikte de onların motivasyonlarını tamamen oyuna adamalarını sağlamaktadır.

Ama maalesef ki çok iyi bir oyun olsa da ve online oyunlar arasındaki yeri oldukça eski bir maziye dayansa da kimi zaman oyuncular hatalar ve sorunlar ile de karşılaşabilmektedir. Bu hatalardan bir tanesi de League Of Legends sunucuya bağlanamadı hatasıdır. League Of Legends sunucuya bağlanılamadı hatasını ve çözümünü merak edenler arasındaysanız yazımızın devamında bizlere eşlik edebilirsiniz. Keyifli okumalar!

Sunucuya Bağlanamama Hatasını Çözmek İçin Yapılması Gerekenler

League of Legends oyuncuları online oyunlar arasındaki mazisi ve yeri ne kadar eskiye dayanırsa dayansın maalesef bu oyunu oynarken birtakım hatalarla karşılaşabiliyorlar. Bu hatalardan birisi de sunucuya bağlanamama hatasıdır ve bazı zamanlar saatlerce sürmekte ve oyuncuların epey bir şekilde canını sıkmaktadır. Bu problemin çeşitli sebepleri olduğu gibi aynı zamanda çeşit çeşit çözüm yolu da bulunmakta. Sunucuya bağlanılamadı şeklinde oyuncuların karşısına çıkan bu hata pek çok zaman internet bağlantısından meydana geliyor olsa da internet bağlantısı gerçekten sağlam ve yerinde olan oyuncularında başına gelebilmekte ve insanların canını çok fazla şekilde sıkabilmektedir.

Bu hata ile karşılaştığınızda çözüme kısa zaman içerisinde kavuşturabilmeniz için öncelikle güvenlik duvarınızı kontrol etmenizi öneriyorum. Güvenlik duvarınızda yer almakta olan bağlantılarınızın oyuna izin verip vermediğinden emin olmanızın ardından oyuna giriş yapmayı tekrardan deneyebilir ve gerekli işlemleri uygulamanızın ardından kesin çözümlere ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu sorunun bir sebebi daha bilgisayarınız üzerinde çakışan durumda kalan programlar olabilir.

Önerilen ;
LOL Oyun Modları

Birtakım programlar kişisel bilgisayarınızın işletim sistemi üzerinde birbirlerine engel oluyor olabilirler. Siz de gerekli komutları vererek görev yöneticisini açmalı ve görev yöneticisi üzerinden ihtiyaç duymadığınız bütün uygulamaları kapatmalısınız. Sunucuya bağlanılamadı hatasının en yaygın sebeplerini ve çözümlerini paylaştık. Keyifli oyunlar.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure