Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
LoL Dans Etme

League of Legends Dans Etme Tuşları | GameXL

League of Legends Dans Etme Tuşları

League of Legends dans etme tuşları
League of Legends dans etme tuşları

LoLde her karakterin farklı animasyonları bulunmaktadır. Genel olarak 3 farklı dans animasyonu, 1 adet gülme animasyonu ve 1 adet de ışınlanma animasyonu bulunmaktadır. Işınlanma animasyonu, isminden de anlaşılacağı gibi ışınlanırken gösterilen animasyondur. Bunun dışında kalan diğer 4 animasyon farklı tuş kombinasyonları ile yapılabilmektedir.

Oyunda farklı dans etme animasyonları için farklı kostümler satın almayı deneyebilirsiniz. Oyunda oldukça fazla konseptte kostüm çeşitliliği bulunmaktadır. Dolayısıyla farklı animasyonlar ve eğlenceli içerikler için kostüm satın alabilir veya sandıklardan çıkan kostüm içeriklerini turuncu öz ile etkinleştirerek kullanabilirsiniz.

Oyunda ücretsiz şekilde sandıklara sahip olmak için S ve üzeri not almanız gerekmektedir. LoL’de nasıl S ve üzeri not alınır bilmiyorsanız buradaki içeriğimize göz atabilirsiniz:

League of Legends Dans Etme Tuşları ile Nasıl Dans Edilir?

League of Legends dans etme tuşları bir çok farklı kombinasyonda bulunur. Bu tuşlar tek başına bazen işlev göstermese de birlikte kullanıldığında pek çok açıdan oyuna renk katabilmektedir. Örneğin oyunda ustalık puanınızı göstermeniz veya sadece rakip şampiyona saldırı tıklaması yapmanız gibi özelliklerin yanı sıra, dans animasyonları için de farklı tuş kombinasyonlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

League of Legends oyununda dans etmek için bazı tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Genel olarak hemen her karakterde kullanabileceğiniz bu kombinasyonlar ile farklı dans animasyonları gösterebilirsiniz. Klavyenizde bulunan “CTRL” tuşu ile 1, 2, 3 ve 4 tuşlarını ayrı ayrı kullanarak dans ve gülme animasyonları yapabilirsiniz.

kombinasyonları ile her karakter için özel olarak tasarlanan animasyonları kullanabilirsiniz. Bu kombinasyonlara ek olarak CTRL+5 de kullanılabilir. Ancak bahsi geçen bu kombinasyon her karakterde mevcut değildir. Kaisa veya Atrox gibi bazı karakterlerde etkin olarak kullanılabilmektedir. Bu nedenle bahsi geçen kombinasyonların yanı sıra, CTRL+5 tuş kombinasyonunu da denemenizde yarar var.

Önerilen ;
Everspace 2 Sistem Gereksinimleri

LoL’de mevcut olan tuş kombinasyonları sadece oyunda etkileşim ile kullanılmamaktadır. Bazı tuş kombinasyonları oyun hakkında size bilgi vermek için ve oyun takibinin yanı sıra, LoL’de önemli olan pek çok değeri size göstermek için de kullanılabilmektedir. Bazen 3. bir programa ihtiyaç duyduğumuz FPS değerlerini göstermek için de tuş kombinasyonu kullanabiliriz. LoL’de FPS değerleri nasıl gösterilir öğrenmek için buradaki içeriğimizi okuyabilirsiniz.

 

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure