Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
Knight Online

Knight Online Rehberi

Knight Online Rehberi
Knight Online Rehberi

Knight Online Mage Rehberi

Knight Online Mage Rehberi
Knight Online Mage Rehberi

                Oyun içerisinde oynayabileceğiniz karakterlerden birisi olan mage aslında benim de oyuna başlangıç aşamamda en çok oynadığım karakterdir ve ilk krallığımı da mage karakterimle kazandığımı söylemem mümkündür. Knıght Online oynamaya ilk başladığımız zamanlarda bir paper mage furyası mevcuttu. Bu durumun başlıca sebebi ise karakterin itemlerinin daha ucuz olması ve atağının daha fazla olmasından kaynaklanmaktaydı. Eğer daha önce oynamış iseniz hatırlamanız mümkündür ki zombilerde bütün gün mage karakterimizi geliştirme uğraşı içerisine girerdik.

Mage oynayan her oyuncu altmış level olmanın ardından krallığını ilan edip hava atmanın peşine düşerdi. Mage karakterleri üç ana sınıfa ayrılmaktadır. Bu sınıfların arasında fire, glacier, lighting olarak saymamız doğru olacaktır. Her birisinin farklı farklı avantajlarının mevcut olduğu gibi aynı zamanda bunların dezavantajlı oldukları durumlar da vardır. Mage karakteri seçiminizin ardından bu karakterin üç sınıfından size uygun olanı seçerek bu uygunluğa göre sahip olduğunuz silahlarınızı ve oynayış biçiminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Eğer bu karakter üzerinde çok da tecrübeli değilseniz fire mage oynamanızı tavsiye ediyorum.

Battle Prieast Rehberi

Battle Prieast Rehberi
Battle Prieast Rehberi

               Battle Priest olarak oyun içerisinde oynamaya çalışmak aslında tamamen bir sabır işidir. Aynı şekilde bu karakteri oynayarak maalesef ki stres sahibi olabilirsiniz. Bir Battle Priest artık iron setine sahip durumda olmasa bile üç ya da dört kişiye dayanacak güce ulaşma imkanı da vardır. Bunun için yapılması ve oyuncuda bulunması gerekenler de yüksek kombo bilgisi, seri oynayış tarzı ve DPI değeri yüksek olan bir fare aygıtıdır.

Knıght Online Warrior Rehberi

Knıght Online Warrior Rehberi
Knıght Online Warrior Rehberi

              Bu karakter ile birlikte diğer karakterlerden ziyade olarak savaş alanları dahilinde savunma özelliği ve çok fazla olan saldırı gücü ile ün yapmayı başarmıştır. Cesur oluşları ve bununla beraber hiçbir zaman savaş alanlarında asla pes etmiyor olması da bütün düşmanlarına korku salıyor. Warrior karakterini oynarken her zaman yanınızda bir kalkanı hazır bulundurmanız gerekiyor. Sıkıştığınız zaman kalkanı çok rahat bir şekilde kullanmanız gerekecek. Altarı kalkanınızla kırmanızın ardından kalkanlar raptorun hızlı bir saldırı hızına sahip olduğunu göreceksiniz. Savaşlar dahilinde sizin tam olarak işinizin Altar’ı yok etmek olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Neticede oyunun tank olarak sayılacak karakteri sizsiniz. İşte tam da bu nedenden ötürü zamanlayıcıya dikkat edip sürekli olarak onu takip etmeniz gerekir. Takımınızın yanından da çok uzaklaşıp başkalarını kovalamanızı tavsiye etmiyorum.

Önerilen ;
Fortnite FPS Arttırma

Knight Online Archer Rehberi

Knight Online Archer Rehberi
Knight Online Archer Rehberi

                Yakın mesafelerde beşli ya da üçlü ile çok kısa süreler içerisinde yüksek hasarlar sağlayabilirken uzak yetenekleri de bir o kadar yüksek hasara sahiptir. Fakat daha yavaş bir şekilde yetenek kullanabileceksiniz. Bu nedenden ötürü de her zaman maksimum AP olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca sizin rakiplerinizin manasını sıfıra indirebilecek özellikleri olan ve altı saniyede çok hızlı bir şekilde dolabilen yeteneklere de sahip olduğunu bilmenizi isterim.

Knight Online Asas Rehberi
Knight Online Asas Rehberi
Knight Online Asas Rehberi

Hangi serverde oynadığınız hiçbir fark yaratmaksızın her server dahilinde oynarken pk işlemini gerçekleştirmekte olan belirli bir oyuncu kitlesinin varlığını sizlerde göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar bu karakterlerin nasıl çalıştığını anlamaya, onları tanımaya ve ayrıntılarını ve inceliklerini öğrenmeye çalışmanız gerekiyor. Z üzerine adları geldiği zaman ya da karşınıza geldikleri zamanlarda kaçmak ya da kalıp savaşmak arasında yapmak zorunda olduğunu seçimi isimlerine bakarak yapmanızın gerekli olduğunu da bilmeniz gerekiyor. O yüzden hangi warrior u gördüğünüzde SD takacağınızı ve aynı zamanda hangi Asası gördüğünüz anda DD takacağınızı çok iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor. Asas oynarken en çok dikkat etmeniz gereken şey mümkün olan en yüksek şekilde seviyenizi yükseltmek ve sürekli olarak seviyenizi yükseltmeye çalışmaktır. Çok uğraşmanızın ardından yetmiş level olursunuz ve bundan sonra pk yaparken büyük avantajlar elde edeceksiniz. Aynı zamanda oyun içerisinde yer almakta olan en avantajlı karakter asaslardır. Bu nedenden ötürü de oynama aşamasında bu karakterde güçlükler yaşamanızı normal saymamız gerekiyor. Eğer siz de asas oynamak istiyorsanız mutlaka minör ve kombo bilgilerine çok iyi bir şekilde hakim olmanız gerekiyor. Diğer türlü sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Knight Online Rogue Rehberi
Knight Online Rogue Rehberi
Knight Online Rogue Rehberi

Oyun içerisinde oynayabileceğiniz karakterlerden birisi de Rogue’dur. Diğer sınıflarda yer almakta olan pek çok özelliği kendisinde barındırmasından ötürü güçlü bir karakter olarak görme imkanımız var. Kendini kendini iyileştirme, saldırı gücü hasarını daha yüksek değerlere çekme, görünmeyen düşmanlara karşı görüş özelliği, büyücülerin hasarını soğurma yani düşürme, zarar verici özellikleri üzerlerinden atma gibi güçleri mevcut olan bu karakterimiz aynı zamanda görünmez olabilir ve düşmanlarını kör edip aynı zamanda yavaşlatma etkisi sağlayan ve kendi sınıflarına ait olan karakterlerin görünmezliklerini engelleyebilecek olan kabiliyetlere sahip olup rakiplerinin hızlı bir şekilde hareket etmesini de önleyebilir. Spike ve Trust kullanarak çok çok fazla hasar verme imkanınızın olduğu zayıf yaratıklara drain kullanmamanızı öneririm. Takımınızdaki arkadaşlarınızın başka bir asas tarafından öldürülmesini engellemek adına Illusion kullanmanız gerekebilir.

Önerilen ;
GTA5 Para Hilesi Kodu
Knight Online İtem Rehberi
Knight Online İtem Rehberi
Knight Online İtem Rehberi

                Oyun içerisinde sahip olduğunuz karakterlerin en vurucu özellikleri olağanüstü güçlü itemlerle birlikte savaşlara katılıp bu savaşlarda ait oldukları partinin galibiyetle ayrılmasını sağlamaktır. Bunu yapmak için de gerekli olan şey karakterlere göre itemler seçmektir. Bazı karakterler için almanız gereken item Ararat’s Belt olurken bazı karakterlerde ve sınıflarda bunu almanız hiçbir işe yaramayacaktır. Yetenek gücü özelliğinize göre ve neler yapıp yapamayacağınıza göre itemlerinizi seçmenizin ardından güçlü bir şekilde savaşlara katılabilir ve savaşlarda kendi takımınızın ya da bölgenizin galip ayrılıp büyük bir avantaj sağlamasına katkı verebilirsiniz.

 

 

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure