Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
Yasal ve benzeri durumlar için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşterilerimizin canlı destek üzerinden yardım alması rica olunur.

Bize Mail Gönderin

  Siparişler ve Ödemeler

  İnternet sitemizin temel amacı siz müşterilerimize ucuz bir oyun deneyimi sağlayarak cüzdanından tasarruf ettirmektir ve bunun yanında canlı destek ve whatsapp gibi güncel ve hızlı destek çözümleriyle müşterilerimize en sağlam temelli oyun deneyinimini sunuyoruz.

  Ömür boyu garanti müşterilerin satın aldığı hesabın hiçbir zaman sorun yaşamayacağını sorun yaşasada bu sorunun çözülebileceğini temenni eder.

   
   

  Sitemiz Shopinext isimli firmayla anlaşma sağlamış ve üst güvenlikli bir şekilde para işlemlerinizi Shopinext sitesi yönlendirmesi ile sağlıyoruz ayrıca sitemizde 3D Secure ve 256bit Şifreleme Mevcuttur.

  Ürünlerimiz oyunu bırakmış veya oyundan sıkılmış olan kullanıcıların hesaplarının toplu olarak alınması sayesinde bukadar ucuz olmaktadır.

  Ürününüzü sipariş edip ödemeyi yaptıktan sonra hesabınız mail yoluyla iletilicektir herhangi bir gecikme veya yanlış birşey olduğunu düşünüyorsanız Whatsapp veya canlı destekten yardım alabilirsiniz.

  Evet, %100 Orjinaldir.

  Çoğu ürün için değiştirebiliyor olsanız da bazı ürünlerde değişiklik gösterebilir. Bu konu hakkında net bilgi almak için ürün açıklamasını kontrol edin.

  Hesaplar otomatik olarak stoktan teslim edilmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra yaklaşık 0-10 dakika içinde müşteri panelinizden ve e-posta adresinizden kontrol edebilirsiniz.

   

  Anında Teslim Hesap

  Otomatik Teslim Hesaplar

  Anında Değişim

  Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

  Canlı Destek

  7/24 Canlı Destek

  Güvenli Ödeme

  256Bit Şifreleme ve 3D Secure