Hitman 3 Ucuz Satın Al
37.72 Sepete Ekle

Hitman 3 Ucuz Satın Al

37.72

(2 müşteri incelemesi)

Sitemiz 2017’den bu yana hizmet vermektedir.20 bini aşkın teslimat.

 • Ömür Boyu Garantili Hesaplar
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Hesap Teslimatı
Ödeme Güvenliği 256Bit 3D Secure

✅ Lisanslı hesaplar,
✅ Ömür boyu garanti, sürekli desteği içerir;
✅ Steam’de bir oyun satın almakla karşılaştırıldığında olumludur. (Tüm oyunlar Çevrimiçi modu desteklemez, hikaye modunu tamamlamak için fazla ödeme
yapmanın bir anlamı yoktur )
✅ Oyunun piyasaya sürüldüğü gün oynama yeteneği;
✅ Tüm oyun güncellemelerini yayınlandıkları anda alacaksınız;

🔻 Hesap verilerinin değiştirilmesi yasaktır!
🔻 Etkinleştirme bir bilgisayarda gerçekleştirilir.

Hitman 3 Ucuz Satın Al için 2 inceleme

 1. Nedompsen

  Hitman 3’ün lansman fragmanı nihayet burada ve Agent 47 harekete geçmeye hazır. Hitman 3’ün yeni lansman fragmanı bu hafta daha sonra gelecek ve oyunculara Agent 47’nin bir sonraki görevi hakkında bir fikir daha verdi. Ajan 47, insanları arka planda güzel bir şekilde takip edip öldürürken, fragman kesinlikle aksiyon ve şık görsellerle dolu. Hayal gücünüze bolca bırakırken sizi heyecanlandıracak kadar dünyayı gösterme konusunda iyi bir iş çıkarır.

  Hitman 3 konusunda heyecanlıysanız, yukarıdaki makaleye katıştırdığımız fragmana kendiniz göz atabilirsiniz. Hitman 3’te, Ajan 47 ve müttefikleri, üçlemenin ilk başlığından beri oyunda olan karanlık organizasyon olan Providence’ı nihayet alt etmek için çalışacaklar.

 2. Melih Akdoğan

  Hitman 3 serisinin yapım maliyeti gelirlerle beraber ilk haftadan çıkmıştı ve sonrasındaysa direkt olarak kar kazanmaya başlamıştı, durup düşünüldüğünde bunun neden olduğunu açıklamak pek de zor değil. Bu fiyat bandında bulabilmem sevindirici. değerli bir kıymet. ayrıca hitman 3ün ilk lokasyonu olan dubai versiyonu sayesinde tanımıştım. Genellikle strateji veyahut hayatta kalma oyunlarını tercih ederim, arkadaşlarla beraber olsam dahi. Bu oyuna sadece bir kereliğine şans vermek istedim ve sonrasında sürekli oynamak istediğim bir oyun olarak elimin altında kaldı ve sanırım aramızda güzel bir bağ oluştu. Bu hissi çoğunuz bilir. Genellikle senaryosunu merak ettiğiniz ve üzerinde uzun zaman geçirdiğiniz oyunlara dair daha fazla bir hassasiyetiniz olur, durum o ki bu hassasiyet benim için inceleme yorumunda dahi belirebiliyor. Ne güzel işte. Yapmışlar demek ki.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.