Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

gamexl.net – Hakkımızda

Oyun dünyası daima yenilikçi adımlarla bir gelişme süreci içerisinde olan ve her zaman teknolojinin dinamik gücünü insanlara hissettirebilen önemli alanlardan biridir. Oyunlara ve oyun dünyasına kendisini yakın bulan her insanın istediği şeylerden biri bu yeniliklerle iç içe olmak ve en güzel oyunlara kısa sürelerde ulaşabilmektir.

İnsanlarla oyunları her fırsatta bir araya getirecek araç yine teknolojik bir gelişme sayesinde ortaya çıkmıştır. İnternet günümüzde artık insanların çeşitli türdeki oyunları temin etme noktasında sıklıkla yararlandığı bir araç haline gelmiştir.

Bu noktada insanların oyunlarla etkileşimini her yönüyle güçlendirmek adına bizler de kendimize bir görev üstlenerek önemli girişimlerde bulunduk. Bu girişimlerimiz neticesinde ise gamexl.net sitesini meydana getirdik.

Bu siteyi oluşturmaktaki temel prensiplerimizden biri, tüm oyun severlerin aradıkları hemen her türde oyuna kolayca ulaşabilmelerine destek vermektir. Onların yeni çıkan oyunlardan haberdar olmalarını sağlamak ve bilhassa istediklerinde bu oyunları en uygun fiyatlardan alabilmelerine katkı sunmak da yine temel hizmet amaçlarımız arasındadır.

Hakkımızda

Oyun satın alım piyasasında tüm oyun severlerin beklentilerinin karşılanması adına bizler ilk kurulduğumuz günden bu yana daima kendimizden emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemeye çalıştık. Bugün geldiğimiz nokta da aynı prensibe sahip olarak çalışmalarımızı büyük bir istek ve özenle sürdürmeye devam ediyoruz.

Bu alanda herkesin hizmet almak için tercih ettiği öncü bir kuruluş olabilmek için elimizden gelen her türde çabayı gösteriyoruz. Oyun dünyasındaki yenilikler ve gelişmeleri bizler her zaman yakından takip ediyor ve tüm modern ve dinamik değişimlere uyum sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunlar ve oyun dünyası hakkında bilgisi yüksek olan profesyonel kadromuz ile bizler müşterilerimize her konuda en iyi hizmetleri daima özveriyle sunabiliyoruz. Onların sitemiz bünyesinde oyun satın alım işlemlerini sorunsuz ve güvenle yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Online alanda yapılacak alışverişlerde her açıdan ilgili sitelerin altyapılarında iyi bir güvenlik sisteminin bulunmasına ihtiyaç vardır. Çünkü ancak bu sayede kişiler, verileri korunuyor bir şekilde alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Bu konuda yeterince hassas olan bizler, yüksek kalitede ve memnun kalınacak hizmetler verebilmek için sitemizde en iyi güvenlik dinamiklerini sorunsuz olarak oluşturmayı başardık. Hemen her alanda alışveriş için güvenle kullanılan ödeme yöntemlerinin sitemizde yer aldığını tüm müşterilerimiz rahatlıkla görebilirler.

2017 yılında faaliyete geçtiğimiz günden beri bizler için önemli konulardan biri de oyunların fiyatları oldu. Sevilen ve yeni çıkan oyunları tüm oyun severlerin en uygun fiyatlarla satın almayı istediklerini bildiğimizden ötürü hizmet stratejilerimizi genel olarak bunun üzerine şekillendirmeye çalıştık.

Bunun sonucunda da kolayca ucuz oyun bulabilecekleri bir alanı onlar için tasarladık. 7/24 etkin şekilde hizmetler verdiğimiz sitemiz üzerinden tüm oyun severler maliyetleri birçok bakımdan uygun olan her türde oyunu kolayca temin edebilirler.

Eğer sitemizden ucuz Minecraft gibi çeşitli oyunlar kapsamında oyun satın alımıyla ilgili bir problem yaşanırsa doğrudan 7/24 aktif olan canlı destek birimimizle irtibata geçilebilir. Burada uzman personellerimize yaşanılan sorunlar ile ilgili bilgiler verilebilir ve bunlar için gerekli çözümler kolayca elde edilebilir.

Misyonumuz

Oyun alanına yönelik hizmetler verdiğimiz sitemiz bünyesinde üstlendiğimiz misyonumuz, daima insanların temin etmek istedikleri oyunlara kolayca ulaşabilmelerine imkân tanımaktır. Onların bütçelerini en iyi biçimde koruyabilmeleri ve bu doğrultuda ilgili oyunlara ulaşabilmelerine olanak sağlamaktır.

Çeşitli tasarımlardaki oyunların 2.el veya CD key olarak da temin edilebilmesi mümkündür. Bu şekilde de oyunlar kesintisiz bir biçimde rahatlıkla oynanabilir. Sitemizin oluşturulma amaçlarından biri, oyunların farklı versiyonlarıyla da kolayca temin edilebilmesine yardımcı olmaktır.

Oyunlara karşı sevgi duyan ve her oyunu deneyerek onunla eğlenceli şekilde vakit geçirmek isteyen oyun severler bizlerden daima ihtiyaçları olan destekleri alabilirler. Onlara vereceğimiz mutluluğun bizlere de aynı şekilde geri dönüş yapacağını bildiğimizden bu alanda işimizi her zaman bizler en iyi şekilde yapabilmeyi önemsiyoruz.

Vizyonumuz

Oyun arenasında her geçen gün konusu, oynanış yapısı ve kategorisi farklı olan birçok oyun piyasaya çıkıyor. Oyun severlerin büyük bir bölümü merakla beklediği bu oyunlara en kısa sürelerde kavuşmayı isteyebiliyor. Sitemizde sunduğumuz hizmetler sayesinde bu konuda tüm oyun severler gerekli şanslara sahip olabiliyorlar.

Çünkü bizler her geçen zaman içerisinde oyunlar konusunda portföyümüzü çok daha fazla genişletiyoruz. Yeni çıkan birçok oyunu sitemizin ilgili kategorilerine ekliyoruz. Bu sayede tüm oyuncuların istedikleri oyuna her an ulaşabilmeleri istisnasız mümkün olabiliyor.

Oyun piyasasında daima etkin olarak yer alan bizler her zaman hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak bu alanda en iyi olmayı hedefliyoruz. Oyunlara hızlı şekilde erişim sağlanmasının yanı sıra onların orijinal halleriyle temin edilebilmesi de yine bizlerin en büyük gayelerinden biridir.

Hizmet kalitemizi ve başarımızı daha da ileriye taşıyarak dünyadaki tüm oyun severlerle ortak bir paydada buluşmak da bizler için harika bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Hizmetlerimiz

Sitemiz faaliyetleri kapsamında bizler hemen her türde gereksinime cevap verecek şekilde hizmetler sunabiliyoruz. Müşterilerimiz oyun seçeneklerinden Spotify, Netflix ve Youtube gibi platformlar için Premium hesap satın alımına kadar birçok olanaktan bizler aracılığıyla yararlanabiliyorlar.

  • Ucuz Steam oyunları,
  • Uygun fiyatlı Uplay oyunları,
  • Ucuz Origin oyunları,
  • İndirimli fiyatlarıyla Epic Games oyunları,
  • Microsoft uyumlu indirimli oyunlar,
  • Çeşitli Premium üyelik paketleri,

Online alanda etkinlik gösteren sitemiz bünyesinde bizler tüm müşterilerimize bu seçenekler kapsamında hizmetler verebiliyoruz. Oyunlar veya diğer platformlara özgü Premium paket seçenekleri sitemizdeki ilgili kategorilerimiz üzerinde mevcut bulunuyor. Temin edilmek istenen ürün hangisi ise onun sepet kısmına aktarılması gerekiyor. Sonrasında uygun bir ödeme metodunun seçilmesiyle işlemler kolayca tamamlanabiliyor.