Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
indir 5 2

GTA5 Para Hilesi Kodu

GTA5 Para Hilesi Kodu
GTA5 Para Hilesi Kodu

GTA5 Para Hilesi Kodu

                Grand Thief Auto serisinin en yeni oyunlarından birisi olan GTA5 oyuncuların kalbinde çok büyük bir yer edinmeyi başarmıştır. Gerek içerisindeki grafik özellikleri olsun gerek ise oyuncuların bu oyunu oynarken aldığı keyif olsun bu ve buna benzer pek çok nedenden ötürü oldukça sevilen bu oyuna gün geçtikçe gösterilmekte olan rağbet biraz daha artmakta ve oyun daha büyük oyuncu kitlelerine hizmet verecek kapasiteye ulaşmaktadır. Oyun içerisinde serbest olarak gezinti sağlayabileceğiniz gibi oyunun size tanımlamış olduğu görevleri yerine getirerek oyunu bitirme çabası içerisine girebilirsiniz.

GTA5 Para Ne İçin Kullanılır?

İnsanlar parayı ne için kullanıyorsa günlük hayatları dahilinde aslında bu oyun içinde de aynı amaçlarla kullanılmaktadır, ama tabi ki biraz daha farklı olarak. Bu oyun içerisinde elde edeceğiniz para ile yanından geçtiğiniz çok güzel bir evi satın alma şansına sahipsiniz. Ama öncelikle evi satın almadan bir pazarlık işlemine girişmeyi kesinlikle unutmayın. Bununla birlikte bir araba galerisinden araba satın alabilirsiniz. Ama bir araba sahibi olmak bu oyun için oldukça kolay bir durumdur.

Neticede oyunun çalışma mantığına ve adına baktığımızda son dediğimi çok daha rahat bir şekilde anlayacaksınız. Aynı zamanda oyun içerisinde sahip olduğunuz parayı kullanarak bir dükkana girip saçınızı kestirebilir ve burada gerekli olan ödeme işlemini gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda gördüğünüz ufak bir kafeden yemek yiyebilir ve bunun parasını sahip olduğunuz para ile ödeyebilirsiniz.

GTA5 Para Hilesi Kodu

Oyuncuların bir kısmı bu oyunu tamamen kendi çabaları ile oynamak isterken bir kısmı da kendilerini hiç yormamak adına oyunda aktif olarak kullanabildikleri hileleri kullanarak işlerini kolay yoldan tamamlamaktadırlar. Bu yollardan birisi de hile yazmak ve para sahibi olmaktır. Oyun içerisindeki para miktarınızı arttırmanızın ardından oyunu sizler için satışa sunmakta olduğu her parçayı satın almanız mümkün kılınmıştır. Aynı zamanda para hilesini art arda kullanarak oyun içerisinde bulunan her ögeyi hiç emek harcamadan satın alabilirsiniz. Ama üzgünüm ki bu oyunda bir para hilesi bulunmuyor.

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
GTA 5 Açılmama Sorunu Çözümü
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure