Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
gta 5 arabanın üstünü açma

GTA 5 te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

GTA 5 te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

GTA 5’te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?
GTA 5’te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

GTA 5 satış rekorları kırmaya devam ediyor. Bunun en büyük sebebi, yapımcıların oldukça iyi bir iş çıkartmış olması. Her ne kadar beklediğimiz birkaç şey GTA 5’te yer almasa da (Örneğin; GTA 5 Vücut Geliştirme) oyun oldukça başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü. Özellikle GTA 4’e göre oldukça iyi optimize edilmiş bir piyasadaki yerini alan oyun, birçok kişinin yüzünü güldürdü.

GTA 5’i birçok bilgisayar update yapmadan kaldırabildi. Ancak kaldıramayacak bir bilgisayara sahip olanlar da tabii ki vardı. GTA 5 öyle bir çıkış yaptı ki, içerisinde “Gamer” ruhu taşıyan birçok kişiye özel bilgisayar toplattı.

GTA 5’te modsuz yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Bu da oyunun fabrika çıkışı halde oldukça geniş bir oynanışa ve özelliğe sebep olması anlamına geliyor. GTA’5 te vücut geliştirme olayını her ne kadar mod yardımı ile yapabiliyor olsak da, arabanın üstünü açmak veya kapatmak, oyunun bir özelliği olarak bizlere sunuluyor.

GTA 5 te Arabanın Üstü Nasıl Açılır? /Kapanır?

GTA 5’te arabanızın üstünü açmak veya kapatmak için klavyede yer ala “h” tuşuna basılı tutmanız yeterli. Bunun yanı sıra eğer konsol ile oyunu oynuyorsanız, örneğin PS4, bu sefer “Sağ Tuş” yardımı ile bu özelliği kullanabilirsiniz.

GTA 5 te Arabanın Üstü Nasıl Açılır? yazımızı beğeniyseniz LoLde FPS ve Ping Nasıl Açılır? içeriğimizi de okuyabilirsiniz

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
Twıch Yayıncıları Hakkında Bilgiler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure