Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
flame nedir

Flame Yapmak Nedir?

Flame Yapmak Nedir?

Flame Yapmak Nedir?
Flame Yapmak Nedir?

League of Legends oynarken sık sık rastladığımız flame kelimesi, ne anlama gelir ve flame yapmak iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi bunları cevaplayacağız.

Flame Yapmak Nedir?

İngilizcedeki flaming (alevlenmek) kelimesinden gelmekte olan flame, LoL gibi oyunlarda takım arkadaşlarının kötü oyununa sinirlenmek ve öfkelenmek ve mızmızlanmaktır. Sürekli ölen ya da kötü oynayan takım arkadaşlarına yapılan agresif söylemler flaming kategorisine girmektedir.

Unutulmamalıdır ki League of Legends bir oyundur ve hemen herkes oyunlarda hata yapabilir. Ancak böyle durumlarda çare flame değil, takım arkadaşını moralini bozmayacak şekilde uyarmaktır. Sinirlenen oyuncular moral bozmak yerine oyunun gidişatını kötü etkilemeyecek şekilde moral verici cümleler kurmalıdır.

İstatistiklere göre oyun sonunda küfreden oyuncular %13, rapor edilen oyuncular ise %35 daha fazla oyun kaybetmektedir. Oyunda kötü giden birisi diğer arkadaşları tarafından kötü ve aşağılanarak baskı altında bırakıldığında takım oyunu ibaresi ortadan kalkacak ve takım tümüyle bu olaydan kötü etkilenecektir.

Takımınızda biri size flame yapıyorsa, siz de de bu duruma intleyerek karşılık vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca intlemek nedir öğrenmek isterseniz, ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz Lol Profil Bakma içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
Twıch Yayıncıları Hakkında Bilgiler
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Son Oylananlar
Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gökhan Tok

Lol oynarken arkadaşlarla acayip derecede kaptırıp bazen küfürler bile yagdirabiliyoruz. Oradan birisi çıkıp yazmaz mi bazen “flame” yapma diye. Sorarim o zaman kendisine flame nedir ki ne anlama geliyor deyince de ses gelmiyor 😂 Türkçesini bilmediğin kelime kullanınca millet kendisini havalı sanar, ah birde anlamını bilse. Sorunca da sus pus…
Bilmediğin b.ku git mektebinde oku demek belki de…
Teşekkürler flame ne demek ne için ve nerelerde kullanılır çok güzel açıklamışsiniz.
Umarim lol oynayan vatandaşlar flame kelimesini kullanınca ben gibi biri de flame nedir diye cevabını sayende verebilirler.

Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure