Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
indir 3 2

ETS2 Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası

ETS2 Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası
ETS2 Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası

ETS2 Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası

Oyun dünyasının oyuncular tarafından en çok sevilen ve en fazla tercih edilmekte olan oyunlarının arasında bir de çok güzel bir sürüş deneyimi sağlamakta olan Euro Truck Simulator oyunu yer almaktadır. Bu oyun sayesinde şirketlerden aldığınız yükleri henüz acemi bir şoför olarak çalışırken varış noktasına çok dikkatli ve titiz bir şekilde götürmeniz sizden istenecektir.

Bunun dışında oyun içerisinde geçen zamanda para biriktirmeniz ve deneyim sahibi olmanızın ardından kendi çekicilerinize ve kendi garajlarınıza sahip olabilir ve çekicilerinizde çalıştırmak için şoförler seçebilirsiniz. Böylece yine keyifli bir şekilde sürüş deneyimi yaşamanızla birlikte kurmuş olduğunuz nakliye şirketiniz de gittikçe büyüyecektir. Ama üzgünüm ki burada oyuncuların bir kısmının çok sık almış oldukları bir hata da mevcut. ETS2 Steam çalışmayı durdurdu hatası alan kimselerin bununla nasıl baş edebileceğini öğrenmeleri için yazımızın devamında bizlere eşlik etmeleri gerekiyor. Keyifli okumalar!

Hata ve Çözüm

                Euro Truck Simulator oyununu keyifli bir şekilde oynadığınız esnada ne olduğunu anlamadan Steam çalışmayı durdurdu hatası almanız maalesef ki mümkün olan bir durumdur. eğer siz de böyle bir hata ile karşı karşıya kalıyor ve oyun oynama şansını elde edemiyorsanız bizlere eşlik edin ve çözümü öğrenin! Masa üstünde yer almakta olan ya da başlat veya bilgisayar simgelerinin üzerine kullanmakta olduğunuz fare aygıtı ile gelerek sağ tıklayın ve ardından özellikler kısmına giriş sağlayın. Bu kısma giriş sağlamanızın ardından bilgisayarınız için seçilmiş olan sistem özellikleri bölümü karşınıza açılacaktır. Karşınıza çıkmış olan bu sayfada, sağ kısımda yer almakta olan bilgisayarınızın gelişmiş derecede sistem ayarlarının ifade edildiği menüye giriş sağlayın.

Önerilen ;
Darksiders 2 Birinci Şahıs Bakış Açısı İle Oynama

Bu kısma giriş yapmanızın ardından performans ve ayarlarınızı sizlerin görüntülemeniz için karşınıza çıkan simgesine tıklayınız. Sonrasında ise tıkladığınız bölümde yer alan veri yürütme engelleme alanına giriş sağlayarak o noktada alt orta kısımlarda yer alan seçimim dışında bütün Windows programları ve hizmetleri için DEP’yi kullan alanına girmek suretiyle ekle butonuna tıklarsanız ETS2 yani Euro Truck Simulator oyunun kayıtlı olarak bulunduğu yeri göstererek kayıt işlemini siz de manuel olarak gerçekleştirin. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerçekleştirdiğiniz işlemlerin bilgisayar tarafından sindirilmesini ve kabul edilmesini sağlayacağından yeniden başlatarak oyuna tekrar giriş yapmanı deneyin. Çok ama çok yüksek ihtimalle anlatımımız etkili olacaktır ve artık çalışmayı durdurma hatası hiçbir zaman almayacaksınız.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure