Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
indir 2 1

CSGO Oyun Başlatma Seçenekleri

CSGO Oyun Başlatma Seçenekleri
CSGO Oyun Başlatma Seçenekleri

CSGO Oyun Başlatma Seçenekleri

Günümüz dünyasında en popüler oyunlar listesinin üst sıralarında kendisini bulmayı başaran Counter Strike Global Offansive oyunun dünya çapında milyonlarca aktif oyuncusu bulunmakta ve oyun deneyiminin keyfini çıkartmaktadır. Oyun içerisinde yer alan rekabetçi mod sayesinde birbirinden ciddi maçlar yaşanmakta ve insanlar o sıcak çatışma duygusunu iliklerine kadar hissetmektedir. Oyun oynayan kimselerin motivasyon değerleri o derece yüksektir ki yaprak kıpırdasa bu kimselerin haberi olabilir.

Ses kasmak olarak tabir edilen eylem işte tam olarak bunu ifade eder ve Counter Strike Global Offansive oyununda galibiyetler elde edebilmek için iyi bir nişancı olmanın yanı sıra en büyük etken olarak kendisini gösterir. Oyun içeriğinden az da olsa bahsetmemizin ardından asıl konumuza ve sorumuza dönecek olursak aranızda CSGO başlatma seçeneklerini merak eden pek çok insan olduğunu hissedebiliyorum. Eğer siz de bu kimseler arasında yer alıyorsanız yazımızın devamında bizlere eşlik ederek bilgi sahibi olma fırsatına erişebilirsiniz. Keyifli okumalar!

Launch Options

                Counter Strike Başlatma Seçenekleri olarak adlandırmakta olduğumuz işlem, oyunun ait olduğu Steam’ın kullanıcı kütüphanesinde yer almakta olan Counter Strike Global Offansive oyununa giriş yapılması esnasında bir eylemi gerçekleştirmesini sağlamanıza olanak veren ya da belli bir ayarı daha da iyiye getirmenize yani zorlamanıza olanak sağlayan direktifler bütünüdür.

Console

Steam üzerinden oyunun bulunduğu noktaya gelerek bu butona basmanızın ardından oyunun konsolu kısa bir süre içerisinde açılacak ve komut ile amaçladığınız işlemi gerçekleştirmenize de fırsat verecektir.

Novid

                Counter Strike Global Offansive oyunun açılması esnasında bu butona tıklamanız halinde Valve programına ait olan animasyonların kaldırıldığını siz de fark edeceksiniz. Oyuna giriş esnasında bu komutu vermeniz halinde animasyon kaldırılacak ve oyunu olduğundan daha akıcı bir şekilde oynama imkanına sahip olacaksınız.

Önerilen ;
Twitch Yayını Nasıl Yapılır?
Tickrate 128

                Bu başlatma seçeneğini kullanmayı tercih ederseniz eğer ve ayarlamadan önce botlar karşısında online olmayan bir oyun oluşturmayı düşünüyorsunuz sahip olduğunuz sunucunuz ticrate 64 ayarında çalışacaktır. Eğer siz oyuna girip böyle bir deneme başlatmadan önce söz konusu olan butonu işaretler iseniz online olmayan bütün sunucular için ticrate 128 çalışma komutu da vermiş olacaksınız.

+cl_forcepreload 1

                Bu seçeneği işaretlemeniz halinde oyun içerisinde istediğiniz haritada, hangisi olursa olsun haritalar önceden yüklenecek ve buna bağlı olarak da saniye başına aldığınız kare hızı değerinizi simgeleyen FPS değeriniz üzerinde bilgisayarınıza bağlı olarak artışlar göreceksiniz.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure