Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
indir 10 1

Conqueror’s Blade Rehberi

Conqueror's Blade Rehberi
Conqueror’s Blade Rehberi

             Conqueror’s Blade Kaç GB?

Conqueror’s Blade Kaç GB?
Conqueror’s Blade Kaç GB?

Oyun dünyasının en çok sevilen parçaları arasında yer almakta olan Conqueror’s Blade oyunu pek çok oyuncu için keyifli bir şekilde zaman geçirmek için en iyi adres olarak görünüyor. Bilgisayarınızda mutlaka severek oynadığınız bir oyun olan bu oyunda pek çok keyif verici aktiviteyi bir arada gerçekleştirebilirsiniz.

Bu oyunu bilgisayara yüklemeniz için gerekli olan ram alanınız 6 gb iken oyunun toplam büyüklüğü ise 25 GB boyutunda büyüklüğe sahiptir. Bilgisayarınızın depolama bölümünde bu oyunu indirip oynamaya başlayabilmeniz için 25 GB boyutunda bir boşluk bulunması zorunlu olan bir durumdur. Yoksa oyunu indirirken hata almanız muhtemel olasılıklar arasındadır.

Conqueror’s Blade Sistem Gereksinimleri

Conqueror’s Blade Sistem Gereksinimleri
Conqueror’s Blade Sistem Gereksinimleri

Oyun oynarken daha iyi keyif alabilmeniz için sahip olduğunuz bilgisayarın oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Bu minimum gereksinimlerin karşılanmadığı takdirlerde ise oyun oynarken alacağınız keyif maalesef minimuma düşer. Bunu da kimse istemeyecektir.

Durumun böyle olmaması için bir oyunu indirirken oyunun sistem gereksinimlerini iyi bir şekilde tanımanız ve ardından ona göre indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Conqueror’s Blade oyunu için ise gereksinimler şunlardır; işletim sisteminizin Windows 7 ya da 10 olması gerekir. İşlemcinizin Intel I7 4-Core olması oyunu oynarken büyük kolaylık olacaktır. Ramınız için 16 GB ram ve depolama alanınızda 25 GB boşluk bulunması gerekir.

Conqueror’s Blade Birim Ağacı

Conqueror’s Blade Birim Ağacı
Conqueror’s Blade Birim Ağacı

                Oyun içerisinde birimleri yani birim ağaçlarınızı açarak karakterlerinize ek özellikler kazandırabilir ve daha da güçlendirebilirsiniz. Birim açmak ile ilgili olarak iki önemli detay mevcuttur. Bu detaylardan birincisi düğümlere dikkat etmeniz gerektiğidir. Gereksiz olarak görünse de önceki düğümü açmanız bir sonrakine geçebilmeniz için gereklidir.

Önerilen ;
League of Legends S Nasıl Alınır?

Conqueror’s Blade Bölge Değiştirme

Conqueror’s Blade Bölge Değiştirme
Conqueror’s Blade Bölge Değiştirme

Bölge değişimi gerçekleştirmenizin ardından sadece bölgenizde var olan klanlara katılma şansınız olacaktır. Sahip olduğunuz ana depo ve bununla birlikte kampınızla birlikte birlikleriniz bağlı olduğunuz bölgede bulunacaktır. Bu işlemin ardından üç gün boyunca kamp taşıma fırsatına sahip olamayacaksınız. Bölge değiştirme esnasında bir göç fişine sahip olacak ve ardından bu eşya sayesinde başlangıç aşamasında seçtiğiniz bölge gibi bölge seçerek değiştirme imkanına sahip olacaksınız.

Conqueror’s Blade Beceri Sayfası
Conqueror’s Blade Beceri Sayfası
Conqueror’s Blade Beceri Sayfası

                Oyun içerisinde ilerleme kaydettikçe beceriler kazanmaya da devam edersiniz. Kazandığınız becerilerin ardından gücünüze güç katarak devam eder ve rakiplerinize korku salmaya başlarsınız. Rakiplerinizin karşısına çok güçlü bir şekilde çıkarak onların yüreğine korku salabilmek adına beceri sayfalarına sahip olabilmeniz ve ardından bu sayfaları oynama çeşidinize göre şekillendirmeniz gerekiyor.

Conqueror’s Blade Arkadaş Ekleme
Conqueror’s Blade Arkadaş Ekleme
Conqueror’s Blade Arkadaş Ekleme

Oyunu pek tabi ki arkadaşlarınız ile oynamak isteyeceksiniz ve arkadaşlarınız ile oynamaya başladıktan sonra oyuna daha fazla kapılacak bu durumda da daha fazla zevk almaya başlayacaksınız. Arkadaş ekleme olayı da bu olayın en büyük parçası olarak kendisini göstermektedir. Bir oyuncuyu arkadaş eklemek isteğinde olduğunuz zaman oyunun giriş ekranındaki oyuncu arama bölümüne arkadaşınızın oyun içerisine kullanmakta olduğu ismini yazmanız gerekiyor. Arkadaşınızın ismini yazıp

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure