Menü
Sepetiniz

GameXL Blog RSS Feed

28 Aug ZULA Yükleme Hatası
admin 0 217
ZULA Yükleme Hatası                Türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilip oyuncuların beğenisine sunulmuş olan Zula çok kısa zaman içerisinde büyük beğeni toplamayı başarmış olan bir oyun olara..
28 Aug Valorant Gerekli Programı Kuramadık Hatası
admin 0
Valorant Gerekli Programı Kuramadık Hatası                Riot Games şirketinin League of Legends’in ardından en çok sevilen ve en fazla beğenilen oyunu olan Valorant, oyuncuların beğenisine sunulmuş ..
28 Aug Valorant Açılmama Sorunu
admin 0 242
  Valorant Açılmama Sorunu Riot Games şirketinin League Of Legends oyunun ardından oyuncular tarafından en çok sevilen ve en çok oynanan oyunu olan Valorant, oyuncu sayısı bakımından her geçen gün bir..
28 Aug Twitch Yayını Nasıl Yapılır?
admin 0 114
Twitch Yayını Nasıl Yapılır?                Dünya üzerinde popüler canlı yayın uygulamalarından birisi olan bu platform üzerinden canlı yayın açarak çok keyifli oyunlar oynayabilir ve oynadığınız oyun..
28 Aug TFT Nasıl Oynanır?
admin 0 4246
TFT Nasıl Oynanır? League of Legends oyunun çıkışından itibaren oyun piyasasına pek çok elektronik spor organizasyonlarına odaklı olan oyun girdi. Söz konusu olan bu oyunlar arasında kart oyunları da ..
28 Aug Steam'de Arkadaşlarla Oynanabilicek Oyunlar
admin 0 132
Steam'de Arkadaşlarla Oynanabilicek Oyunlar                Bir oyunu tek başına oynamak oldukça zevkli bir aktivitedir. Ama bir sohbet grubu içerisine dahil olup bu grup içerisinde yer alan arkadaşlar..
28 Aug Steam Vac Hatası
admin 0 122
Steam Vac HatasıSteam uygulaması üzerinde vakit geçirebilmeniz için pek çok oyuna sahip olup oynamanıza imkan tanınmıştır. Bu imkanın bir sonucu olarak da kullanıcılar bir Steam hesabı edinmiş ve ardı..
28 Aug PC Ye Pubg Mobile İndirme
admin 0 120
PC Ye Pubg Mobile İndirme                Son zamanların en gözde battle royale oyunları arasında kendisine yer bulmayı başarmış bir oyun olarak kendisini gösteren PUBG pek çok insanın en keyifli zaman..
28 Aug Minecraftta Bilinmeyen Şeyler
admin 0 143
Minecraftta Bilinmeyen ŞeylerHer oyunda olduğu gibi Minecraft oyununda da oyuncuların bilmedikleri ya da çok az ve yetersiz bilgiye sahip oldukları şeyler vardır. Oyuncuların daha iyi bir oyun deneyim..
28 Aug Minecraft Balta Yapımı
admin 0 194
 Minecraft Balta YapımıOyunun oyunculara sağlamış olduğu pek çok özellikten bir tanesi de balta yapımı imkanı tanımasıdır. Zira bir balta sahibi olarak oyun içerisinde pek çok aktiviteyi gerçekleştire..
28 Aug LOL Yeniden Bağlanma Hatası
admin 0 119
LOL Yeniden Bağlanma Hatası       Dünya üzerinde pek çok oyun severin bayılarak oynadığı bir oyun olan League Of Legends oyunu oyuncularına gerçekten çok keyifli zaman geçirmeleri için harika imkanlar..
28 Aug LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası
admin 0 358
      LOL Oyun Hala Devam Ediyor Hatası                Dünyanın en popüler online oyunlarından birisi olan League Of Legends milyonlarca insanı aynı oyun içerisinde buluşturmayı başaran yegane bilgisa..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 128 (11 Sayfa)