PC Ye Pubg Mobile İndirme

                Son zamanların en gözde battle royale oyunları arasında kendisine yer bulmayı başarmış bir oyun olarak kendisini gösteren PUBG pek çok insanın en keyifli zaman geçirme aracı olmayı da başarmıştır. Oyun öncelikle Steam oyunu olarak piyasaya sürülmüş ve burada büyük beğeni toplamasının ardından telefonlarda oynayabileceğimiz bir sürümü olan PUBG Mobile oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Daha sonrasında ise özellikle de dünyanın yaşamakta olduğu pandemi döneminde oldukça fazla oyuncu sayısına ulaşmayı başaran oyun bilgisayarlar için de Mobile sürümünü yayınladı. Ama bu mobile sürümünü oynayabilmeniz için farklı uygulamaları da beraberinde indirmeniz gerekiyor. Zira oyunun sağlayıcısı olan firma bu tür bir girişimi desteklememektedir.

Bilgisayara Nasıl PUBG Mobile İndirilir?

Telefon üzerinden oynanan en güzel oyunlardan bir tanesi olan PUBG Mobile özellikle de pandemi döneminde insanların bir numaralı iletişim ve de keyif adresi haline gelmeyi başarmıştı. Büyük kitlelere hitap etmesinin yanı sıra bu oyun pek çok kişi için oynaması da oynayanları izlemesi de büyük keyif veren bir oyun haline gelmişti. Dünya üzerinden pek çok farklı kişi ile oynama imkanına sahip olduğunuz bu oyun, yönetmekte olduğunuz karakterin oyunda hayatta kalan son kişi olması esasına dayanıyor. Eğer farklı modlarda oynuyorsanız  takımınız ya da takımınızın üyeleri ile birlikte hayatta kalan en son kişi olarak oyunu lider bitirip çorba parasını çıkartmaya hak kazanabilirsiniz.

Oyunu telefonları üzerinden oynamakta güçlük çekenleri de düşünen kimseler mutlaka var. Bu nedenden ötürü de PUBG Mobile sürümü bilgisayarlar için de aktif hale getirildi ve bilgisayar oyuncularına da emülatör adı verildi. PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız için indirmek adına yapmanız gerekenler oyunun sağlayıcısı olarak bilinen sitelerden birisine girmek ve ardından önce o sitenin kullanmakta olduğu uygulamayı indirmektir. Sitenin uygulamasını indirmenizin ardından da PUBG Mobile oyununu seçmeli ve güncelleme işlemlerini tamamen gerçekleştirmelisiniz. Güncellemeleri yapmanızın ardından oyuna giriş sağlayabilir ve bilgisayarınızdan PUBG Mobile oynamanın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Unutmayın ki sizin rakipleriniz de bilgisayardan oynayan kişiler olacaktır.