Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
Bilgisayarım Bu Oyunu Açar Mı

Bilgisayarınız Hangi Oyunları Kaldırır Öğrenin

Bilgisayarınız Hangi Oyunları Kaldırır Öğrenin

Bilgisayarınız Hangi Oyunları Kaldırır Öğrenin
Bilgisayarınız Hangi Oyunları Kaldırır Öğrenin

Özellikle teknolojinin bu denli hızlı gelişmesi, yeni oyunların çok daha üst düzey grafikler ile karşımıza çıkmasına zemin hazırlıyor. Bu her ne kadar iyi bir şey gibi görünse de bazılarımızı bu durum, sıklıkla sistem update etmeye zorluyor. Nitekim yeni çıkan oyunlar, bir önceki nesle göre çok daha iyi sistemler isteyebiliyor.

Peki bilgisayarımızın oyunları kaldırıp kaldıramayacağını nasıl anlayacağız? Bu durum teknik açıdan yeterli bilgiye sahip olanlar için çok da zor değil ancak bazılarımız, bilgisayarımızın oyunlara uygun olup olmadığını anlamakta zorluk çekebiliyor. Bunun için size işinize yarayabilecek bir siteyi tanıtacağım. Böylece bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmayacağını görebileceksiniz.

Bilgisayarım Bu Oyunu Kaldırır Mı?

Bunu öğrenmek için yapmanız gereken, Can You Run it sitesine girip oyunun sorgusunu yapmak. Siteye buradan ulaşabilirsiniz: www.systemrequirementslab.com/cyri

Siteye girip oyunu sorguladığınızda, bilgisayarınızın sistem bilgilerini öğrenmek için bir uygulamayı bilgisayarınıza indirip açmanız gerekecek. Bu uygulamayı açıp tarama işlemi bitinceye kadar beklemelisiniz. Daha sonra sistem sizi tekrar siteye yönlendirecek ve açılan sayfada sonuçlarınızı görebileceksiniz.

Can You Run it

Bir başka sefere yeni bir oyun sorgulamak istediğinizde tekrar tarayıcıyı indirmenize gerek kalmadan sorgu yapabileceksiniz.

Site size hangi düzeyde bilgisayarınızın o oyun için uygun olduğunu veya olmadığını söyleyecek. Ayrıca yine bu sitede oyunların sistem gereksinimlerini görebileceksiniz. Böylece oyunu bilgisayarınız açamasa bile, açabilmesi için hangi parçaları update etmeniz gerektiğini öğrenebileceksiniz.

Can You Run it sitesinde en popüler oyunlardan tutun da neredeyse adını hiç duymadığınız oyunlara kadar pek çok oyunun sistem gereksinimleri ve bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Önerilen ;
Oyunlar Nasıl Tam Ekran Yapılır?

Ayrıca Can You Run it sitesinde son 30 gün içerisinde en çok test edilen oyunları ve bu testlerden yüzde kaçı olumlu sonuç aldı görebilirsiniz. Test ettiğiniz oyunların sonuçlarını incelerken, Can You Run it size toplama PC önerileri de sunmaktadır. Önerilen PC’leri inceleyebilir veya önerilen bilgisayarlara yakın performans verecek PC toplamayı düşünebilirsiniz.

UserBenchmark Nasıl Kullanılır?

UserBechmark, bilgisayarınızın özelliklerinin diğer bilgisayar kullanıcıları ile karşılaştırmasını yaparak size bir puan vermektedir. Can You Run it ile benzer özelliklere sahip olmasına rağmen, genelde daha farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

  1. İlk olarak buradan UserBenchmark aracını indirmelisiniz.
  2. Daha sonra inen dosyayı açmalı ve çalıştırmalısınız.
  3. Run butonuna tıklamalısınız.
  4. İşlemleri tamamladıktan sonra, sitede bilgisayarınız ile ilgili sistem bilgileri görünecektir.

UserBechmark sitesini bilgisayar bileşenlerinin karşılaştırması, bilgisayarınızın diğer bilgisayarlar ile karşılaştırmasını yapmak ve bilgisayar toplamak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Valorant Rehberi yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure