Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
battlefield 6 devasa bir oyun olacak 2

Battlefield 6 128 Oyunculu Büyük Bir Haritayla Gelecek

Battlefield 6 128 Oyunculu Büyük Bir Haritayla Gelecek

Battlefield 6 128 Oyunculu Büyük Bir Haritayla Gelecek
Battlefield 6 128 Oyunculu Büyük Bir Haritayla Gelecek

EA Games’in geliştirmekte olduğu yeni oyun için sızan bilgiler, Battlefield gibi pek çok sevilen oyun serilerinde güvenilir bir kaynak olarak görülen Tom Henderson’ın YouTube kanlaında yayınladığı bir videodan geldi. Battlefield 6 128 oyunculu büyük bir haritayla gelecek. EA’nın ‘Daha önce görülmemiş ölçekte yeni bir Battlefield oyunu’ olarak andığı Battlefield 6, aktarılan detaylara göre sadece “Battlefield” olarak adlandırılabilir. Serinin yeni oyununun Battlefield 3’ten pek çok esintiyle geleceği ve 128 oyunculu geniş bir haritaya sahip olacağı söyleniyor. Paylaşılan bilgiler arasında oyunda bir de battle royal modunun olacağı iddia ediliyor.

Battlefield 6 128 Oyunculu Büyük Bir Haritayla Gelecek ve PS4 ve Xbox One için de uygun olacak

Bu senenin sonbahar aylarında oyuncularla buluşması beklenen yeni oyunun ilk başta hangi platformlar için sunulacağı bilinmiyordu. PS5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil oyun konsolların sunduğu üstün özelliklerin göz önüne alınarak geliştirileceği düşünülüyordu. Elde edilen son bilgilere göre ise, Battlefield 6, hem yeni nesil oyun konsollar hem de PS4 ve Xbox One için gelecek. Konsolseverlerin yanı sıra elbette ki oyun PC oyuncuları için de sunulacak.

Battlefield 6’nın sadece yeni nesil oyun konsollarıyla uyumlu olmayacağı ve PS4 ile Xbox One ile de uyumlu olacağı bilgisi göz önüne alındığında, oyunun geliştirilirken kısıtlamalar yapılacağı ihtimalini akıllara getiriyor. Ancak Henderson, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerinin farklı bir stüdyo tarafından geliştirildiğini ve eski konsollar için mecburi kısıtlamalara gidildiğini aktarıyor. PlayStation 5 ve Xbox Series X içinse sunulan tüm teknik avantajların göz önüne alındığı bir Battlefield 6’nın geliştirildiği belirtiliyor.

Önerilen ;
Metin2 Efsun Rehberi

Ayrıca Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Nedir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

5 1 vote
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure