Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
indir 1 2

Apex Legends Taktikleri

Apex Legends Taktikleri
Apex Legends Taktikleri

Apex Legends Taktikleri

Piyasaya dahil olduğu ilk günden itibaren çok fazla oyuncu sayısına erişmeyi başarabilen ve aynı zamanda canlı yayın platformu üzerinden gerçekleştirilmiş olan ilk canlı yayınında dört yüz bin eş zamanlı izleyici kişi barajını geçmeyi başaran yepyeni battle royale oyunu olan Apex Legends, oyuncularını kendisine hayran bırakmaya her geçen gün çoğaltarak devam etmektedir.

Haritada Yer Alan Önemli Noktalar

                Farklı savaş oyunlarının çok ötesine yer alacak yenilikler ile gündeme gelen bu oyunda oyuncuların keşfetmesi gerekli olan pek çok yenilik kendisini göstermeye devam ediyor. Pek tabi ki bu durum da oyuna yeni başlayan oyuncu kitlesi için haritanın gereğinden fazla derecede kafa karıştırması anlamına gelmektedir. Oyun içerisinde bina içlerinden veya yerlerden toplanarak edinilen eşyalardan farklı olarak bir de malzeme kutularının açılmasının ardından oyuncular eşya kazanımı işlemi gerçekleştirebilir. Bu kutular dahilinde silahlardan mühimmatlara, mühimmatlardan zırhlara, zırhlardan eklentilere kadar pek çok eşya kazanımı gerçekleştirilebilir.

Aynı zamanda oyun içerisinde yer almakta olan yeniden doğma noktalarını kullanmanız sayesinde ölmüş olan takım arkadaşlarınızı tekrardan oyuna döndürebileceksiniz. Tabi ki bu yeniden doğuş noktalarının kullanımında da bir sınır durumu söz konusudur. Yeniden doğuş noktaları her takım tarafından bir oyun içerisinde yalnızca bir defaya mahsus olarak kullanılabilmektedir. Eşya kazanım robotları sayesinde de harita üzerinde rastgele ya da gizlenmiş bir şekilde dağınık halde duran eşya kazanım robotlarından eşyalar elde edebilmeniz ve kendinizi güçlendirebilmeniz mümkün kılınmıştır. Genel olarak bu eşya kazanım robotları erişilmesi çok zor olarak noktalarda ve oyuncuların zıplayarak çıkmasını gerektirecek alanlarda bulunmaktadırlar.

Bu eşya kazanım robotlarının yerlerini tam olarak saptayabilmeniz için ise bunların sesini dinlemeniz yeterli olacaktır. Bu robotları bulmanızın ardından ise tek yapmanız gereken işlem içerisinde bulunan eşyaların tadını çıkartmak ve bu sayede de rakiplerinize karşı üstünlük kurmak olmalıdır. Buradaki her eşya kazanım robotunun üzerinde yer almakta olan farklı farklı renkler bu robotların içeriği hakkında oyunculara bilgiler vermektedir. Renklere ve çeşitlere göre bu robotları patlatmanızın ardından itemler farklılık gösterir.

votes
Makalemizi Oylayın
Önerilen ;
GTA5 Para Hilesi Kodu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure