Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
2021 yilinda cikmasi beklenen mobil oyunlar

2021’de Çıkacak Mobil Oyunlar

2021’de Çıkacak Mobil Oyunlar

2021 de çıkacak mobil oyunlar nelerdir? Oyun sektörü her yıl yeni teknolojik gelişmelerle birlikte yeni oyunlar piyasaya sürmektedir. Özellikle oyun tutkunları oyun piyasasında olan yeni gelişmeleri yakından takip etmektedir. 2020 yılında çıkması hedeflenen bazı oyunlar Pandemi sebebiyle ertelenmiştir. Bu yüzden ertelenen oyunların çıkması için 2021 yılı heyecanla beklenmektedir.

2021 Mobil Oyunlar

 2021 yılında çıkması beklenen oyunları sizler için derledik. 2021 yılında çıkması beklenen 2021 Mobil oyunlar;

  • Hitman 3
  • Prince of Persia: The Sands of Time Remake
  • WRATH: Aeon of Ruin
  • Ride 4
  • The Pedestrian
  • Riders Republic
  • Little Nightmares II
  • Far Cry 6

2021 de Çıkacak Oyun Hikayeleri

Hitman 3

2021 de çıkacak mobil oyunlar içinde yer alan Hitman 3 oyunu, suikast dünyası ve ajan 47 oyunlarının son serisi olmaktadır. Hitman 3 oyununun, 20 Ocak 2021 tarihinde çıkması beklenmektedir. Oyun 2 sürüm şeklinde ve 3 yeni mod özelliğinde piyasaya sürülecek. Üç yeni mod, Sniper Assasin, Contracts Mode ve Elsuvie Targets’dir. Bu 3 mod özelliğinde, oyuncular kendileri yeteneklerini ve özelliklerini oluşturacaklar ve böylelikle kendi taktiklerini belirleyerek suikastlar düzenleyebileceklerdir. Hedeflerini kendileri belirleyip belirli görevleri tamamlamaları gerekmektedir.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake

2021 yılında çıkacak diğer oyunlardan birisi de Prince of Persia: The Sands of Time Remake oyunudur. 21 Ocak 2021 yılında çıkması planlanmaktadır. Oyunun özel grafik özellikleri dikkat çekmektedir. Müzik animasyon ve yeni savaşları ile birlikte merakla beklenen oyunlar arasındadır.

Önerilen ;
LoL Oturumunu Açamıyoruz Çevrimdışı Olabilirsin

WRATH: Aeon of Ruin

25 Şubat 2021 yılında çıkacak olan WRATH: Aeon of Ruin oyunu, multiplayer mod desteği bulunan bir oyundur. İçerisinde 3 merkez dünya, 9 silah, 15 seviye, 15 düşman ve 10 artefact bulunmaktadır. Oyun daha erken çıkması beklenirken 2021 yılına ertelenmiştir.

Ride 4 

Ride 4 video oyununun 2021 ocak ayının içerisinde çıkması planlanmaktadır. Özellikle motosiklet tutkunları için heyecanla beklenen bir oyundur. Oyunda akıcılık ve hız oldukça yüksek düzeyde yer almaktadır. Oyunla birlikte yetenek testleri, zorlu yarışlar sunulur.

The Pedestrian

2021 de çıkacak mobil oyunlar içinde yer alan The Pedestrian oyunu bulmaca özelliğini taşımaktadır. Oyunun 2021 yılının ocak ayında çıkması beklenmektedir. Oyuncular levhaları takip ederler.

Riders Republic

Riders Republic oyunu 25 Şubat 2021 de çıkması planlanmıştır. Oyun içinde pek çok çok spor aktivitesi bulunmaktadır. Oyunda dünyanın birçok farklı yerlerinde farklı sporlar yapılır. Çok oyunculu oynanabilmektedir.

Little Nightmares II

Little Nightmares II oyunu, 2021 de çıkacak mobil oyunlar içinde yer alır. 11 Şubat 2021 tarihinde çıkması planlanan Little Nightmares II adlı oyun heyecanla beklenen oyunlardandır. Macera ve korku temalı bir oyundur.

Far Cry 6

31 Aralık 2021 yılında çıkması beklenen oyundur. , 2021 de çıkacak mobil oyunlar içinde yer alan Far Cry 6 oyunun hikayesi, ülkeyi acımasız bir diktatör ve oğlundan kurtarmaktır. Oyuncular, baba ve oğlunun bütün zulümlerine karşı taktik belirlemektedir. Oyun içindeki vahşi hayvanlar da dikkat çekmektedir.

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure