Shopping Cart

Online 7/24 Canlı Destek

yeni film izle hd film seyret
2021 Yilinda Cikacak Olan Oyunlar

2021 Yılında Çıkacak Olan Oyunlar

2021 Yılında Çıkacak Olan Oyunlar

2020 yılı oyunlar ve konsollar açısından çok verimli bir yıl olsa da yaşanan salgın sürecinin etkisiyle ertelenmek durumunda kalan ve çıkışı zaten 2021 yılı olan birbirinden güzel oyunlar oyun severleri bekliyor. 2021 de çıkacak oyunlar sayı olarak fazlalık gösterdiğinden bir kısmına bu listede yer verildi. Yeni oyunlar ve içerikler için Bizi takipte kalın.

1- The Medium (28 Ocak)

Korku türü oyunları sevenler için yüksek görüntü kalitesiyle fark yaratacak bir korku aksiyon ve bulmaca deneyimi sunuyor.

2- Hitman 3 (20 Ocak)

Efsane suikast serisinin son HİTMAN 3 PS konsolu tarafı için VR seçeneğiyle birlikte çıkış yapması bekleniyor.

3- Outriders (2 Şubat)

Sınırsız gelişme seçenekleri ile loot odaklı bir aksiyon oyunu.

4-Stalker 2

Serinin ilk oyunu çıkış yaptığı yıllarda korku oyunu piyasasının temel taşlarından birisi olmuştu serinin ikinci oyunu için beklentiler oldukça yüksek olsa da tam bir çıkış günü ne yazık ki verilmedi.

5-Deathloop(21 Mayıs)

Silah ve atış tutkunları için gün sayan bir aksiyon deneyimi sunan oyun, beklentilerin güçlü kalmasını sağlayacak görüntüler ve içerikler paylaşmayı ihmal etmiyor.

6-Hogwarts Legacy

Tam tarihi verilmemiş olsa da tutkunlarının bu sihirli dünyaya giriş hayallerini bir oyuna çeviren bu yapım tutkunları için yılın en beklenen oyunu tahtını çoktan kapmış durumda.

7-Vampire The Masquerade- Blooedlines2

İlk oyunu ile RPG dünyasına yeni bir soluk getiren yapımcılarının yaptıklarının üstüne çıkmak için tasarladığı karanlık dünyada geçen vampir dünyası oyunu geliştirilen görüntü kalitesi ve içerikle bekleyenlerini hayal kırıklığına uğratmayacak gibi.

8- Pop: Sands Of Time Remake (18 Mart)

2021 oyunlar listemizde yer almasının sebebi oyunun tutkunlarının fazlaca talebi üstüne Ubisoft’un oyunu yeniden yapıma almış olması. Değiştirilmeden geliştirilen görüntü kalitesi ve oynanış ile aslında oyunun özüne bağlı kalınacağının sinyalleri veriliyor.

Önerilen ;
Oyunlar Nasıl Tam Ekran Yapılır?

9-Far Cry  6

Aksiyon açık dünyası ile oyuncuları ekran başına kilitleyen seri son oyunuyla sebep olduğu boşluğu serinin 6.oyunu ile telafi etmeyi amaçlıyor. Bu nedenle oyundan beklentiler oldukça yüksek.

10-God Of War Ragnarok

Son oyunu tüm ödüllere ambargo koyan serinin yeni oyunun 2021 yılında çıkacağı duyuruldu. Fakat oyunun geniş dünyası ve muhteşem senaryosu göz önüne alındığında çıkması için acele edilmemesi gerektiği ortada keza Cyperpunk olayında yaşananlar artık oyuncuların acele etmemesi gerektiğini bir kez daha göstermiş durumda.

 

Listeye eklenebilecek onlarca yeni oyun 2021 senesinde oyun severlerin karşısına çıkacak. Tarihlerinde değişiklik yaşanması çoğu oyun için muhtemel olsa da aynı yıl içinde çıkmaması çok daha düşük bir ihtimal. Sizlerde tüm bu oyunları ve daha fazlasını gamexl.net üzerinden güvenli ve uygun fiyatlarla edinebilir oyun keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz. 2021 yeni nesil oyun felsefesinin yerleşeceği bir yıl olacak bu nedenle oyun çeşitliliği ve yapısı çok daha farklı alanlara açılacak. İyi oyunlar.

 

votes
Makalemizi Oylayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anında Teslim Hesap

Otomatik Teslim Hesaplar

Anında Değişim

Hesaplar Ömür Boyu Garantilidir.

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek

Güvenli Ödeme

256Bit Şifreleme ve 3D Secure